Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok szuper érzékeny...

Írnátok szuper érzékeny kisbabák anyukái néhány bíztató sort? Ti hogy/mit csináltok (azon kívül, hogy ezt túl kell élni), tapasztalat stb?!

Figyelt kérdés
Kicsi fiam jan.24.-én tölti a 3. hónapot és eddig feladta a leckét a család minden tagjának. Erősen hasfájós baba volt (ez kb. 8-9 hetes korára el is múlt), ezért a görcsök, pukik, büfik miatt iszonyú sokat hurcoltuk. Ölbebaba is lett belőle. Alapjába véve rettentően sírós még mindig. Gyakran nyügös. Rendszertelenül alszik nappal is hiába próbáltunk kialakítani napirend(szerűséget)et, egyszerűen szimplán nem ment. Nappal 40 perc a plafon hogy alszik, de ez inkább 30. Babakocsiban prímán elvan, bár nem tudom mennyire alszik mélyen, de jönnek a nagy minuszok, kint se tudunk egyáltalan vagy csak kicsit majd lenni... Az esti lefekvés hát mit nr mondjak... körülményes. Van, hogy 2-2.5 óra hogy eppen valamennyire mélyebb álomba szenderül, addig sétálni kell. A helyzet az, hogy minden megoldás csak ideig óráig tűnik jónak, aztán megunja és változtatni kell. Próbáltam féléberen letenni 2 - 3 napig működött, aztán a kudarc ellenére 4 napig folytattam, de feladtam, mert már annyira sírt, hogy a nyugtatással órak mentek el. Próbáltunk sok mindent - lehet ez is baj, már nem tudom. Azt se, hogy ha testkozelségre vágyik, miert nem érem el azt, hogy legalább rajtam szuper nyugodt legyen.
2018. jan. 13. 06:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akik szoptatásról átálltatok a tápszerre 4 hónapos korában, hogy sikerült ez? Könnyen el lehetett tőle venni a cicit? Én is ezen gondolkozom, hátha segít a helyzeten.
2018. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolso: egyik percrol a masikra sikerult. Pont ugy szivta a cumisuveget mint aki eszre se vette a valtozast. Gondoltam is h na, ezert kar volt szenvedni a szoptatassal.
2018. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
milyen tápszert használtok?
2018. jan. 15. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!