Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csináltattok a gyerek...

Miért csináltattok a gyerek szülinapára olyan tortát, amit, , szét lehet trancsírozni"?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekel, hogy ennek mi értelme? Mert újabban ez lett a divat, meg hogy direkt összekenik a gyereket mindenféle étellel és kiposztolják a képet...

Mit von le a torta élvezeti értékéből az, ha mondjuk nem kézzel-lábbal eszi meg azt a gyerek, hanem mondjuk kiskanállal?


2018. jan. 17. 20:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%

Kisfiamat kifejezetten idegesítette, ha ételtől maszatos lett a keze. Pl. emiatt a csokibevonatú dolgokból, ha kézzel kellett volna enni, csak úgy evett, ha valaki etette.

Most 4 éves, már oldódott ez, de evés után, ha maszatos, ő mondja, hogy megy kezet mosni és engem kér meg, hogy kapcsoljam fel a villanyt, nyissam ki az ajtót, nehogy összekenje azokat a maszatos kezével.

Ugyanakkor kinti játéknál nem zavarja, ha homokos vagy sáros lesz a keze.


Ja, és ő sem nyúlt bele a tortába soha. Iszonyúan zavarja, hogy utána ragad a keze. Pedig nálunk is volt nagymamai próbálkozás, hogy csapjon bele a tortába.

2018. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem új divat ez. Keresztanyám mesélte, hogy annó a gyerekeinél 40 éve is így volt, hogy a tortát maszatolhatták ha akarták az első szülinapon. Akkor pedig még fotózni se nagyon tudták, szóval nem azért volt, hogy másoknak mutogassák. Nekem meg tortám se volt szerintem. Apám reakciója az unokája első szülinapjára kb az volt, hogy minek.. úgyse fog rá emlékezni. Szóval régen is többfélék voltak a szülők. Hàt én sütöttem két tejmenteset, amihez nyúlkálhatott és volt egy a családnak, ami szép is és finom is volt. De kb a meggyszemeket leszedte, kicsit megtapogatta, egyáltalàn nem kente se magára, se a lakásban össze-vissza.
2018. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!