Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te képes vagy arra, hogy akár...

Te képes vagy arra, hogy akár 2-3 órán keresztül ölben tartsd és állj vagy sétálj a babával a lakásban türelmesen, mert csak úgy van csendben?

Figyelt kérdés
Nem hasfájós újszülöttről van szó.
2018. jan. 18. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Képes lennék ugyan, de " hulye is" vannak mas modszerek is
2018. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Pont erre jó az adamo hinta
2018. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

A hasfájás és a fogzás nálunk ilyen volt. Kipróbáltuk az összes kencét, cseppet, hometós bogyót, még a borostyánláncot. Csak a ráolvasást és a papot nem. Az első 2 fogával 2 hónapot sétáltunk. Minden nap pedig nem lehetett neki fájdalomcsillapítót adni.

Nálatok mi a baj?

2018. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy mi baja lehet, nem akar aludni, pedig álmos, egy 4.5 hónapos babának nem kéne ébren lennie két alvás között 3-4 órát. Amikor elálmosodik, elkezdem altatni. Csak nyekereg meg sír, leteszem, erre még jobban rákezd, nincs el egyedül 5 percig sem. 1.5 óráig próbálom elaltatni, utána már elvesztem a türelmem. Olyan is van, hogy nálam nem alszik el órákon át, anyósom meg 10 perc alatt elaltatja. Nem akarom, hogy állandóan ő altassa... A játékok csak akkor kötik le a figyelmét, ha mozgatom neki, vagy rázom a csörgőt, de így is csak kb 10 percig. Lehetséges, hogy egy ekkora gyerek unatkozik a sok színes játék között? Az ínye még nem duzzadt, de 2 hónapos kora óta rágja az öklét,a csírák biztos mozognak. Éjszaka 1-2x kel,de nem sírva.
2018. jan. 18. 11:45
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Biztos nem lennék rá képes. Negyedóra után leszakad a karom.

Nekünk erre a hordozó kendő vált be. Sokkal könnyebb abban testközelben tartani, aludhat is benne, én meg azt csinálok, amit akarok. Van két szabad kezem.

Hasfájás és fogzás nehezebb napjait így tudtuk átvészelni.

2018. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Karikás kendő tökéletes erre a célra, és még a karjaid is szabadok :)
2018. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

3# vagyok. Lehet nem vigasztal, de nekünk is 4 hónaposan kezdődött és majdnem 8 hónaposan jött ki az első foga. De ahogy áttört, egyből átaludta az éjszakát. Kb egy hónapig, mert jött utánna a többi...de azok már nem jöttek olyan nehezen 2-3 hét alatt kinnt voltak és ahogy egyre nagyobb lett, könnyebb lett elterelni a figyelmét és jobban le tudta magát kötni.

Azért nézesd meg az orvossal, nem lehet-e más a háttérben, de ha mindent rendben talál tényleg érdemes lenne beszerezned egy kendőt. Én már bánom, hogy nekünk nem volt.

2018. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem az én fiam van nálad? :D én is órákon át cipelem,semmi nem köti le pár percnél tovább.Az adamo hinta tényleg megváltás mert abban el szórakoztatja magát és el is alszik benne.De persze nem mindig megoldás :/ nem tudok okos tanácsot adni,pontosan tudom min mész keresztül,nekem a derekam borzasztóan fáj már,7kg gondolhatod.....
2018. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen, képes voltam. Volt kendőnk, de feszesség miatt ordított benne, simán kézben nyugodott csak meg. Adamónk is volt, az nagyobb segítség volt, tovább aludt benne, mint a kiságyban, de előbb kézben kellett elaltatni ennyi idősen, hogy megmaradjon benne. Később már ment máshogy is.
2018. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is az Adamo hinta és a hordozó kendő jött be
2018. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!