Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te képes vagy arra, hogy akár...

Te képes vagy arra, hogy akár 2-3 órán keresztül ölben tartsd és állj vagy sétálj a babával a lakásban türelmesen, mert csak úgy van csendben?

Figyelt kérdés
Nem hasfájós újszülöttről van szó.
2018. jan. 18. 11:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokszor a 1,5 éves 11 kg-s gyerekemet is cipelni kell mikor fogzik vagy fáj a hasa.
2018. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges, hogy egy ekkora gyerek unatkozik a sok színes játék között? "


Peeeeersze.

Egész más egy halom holt tárgy közt feküdni.

És más, ha Anya, vagy Apa kukucsol vele. Vagy itt szalad a bolha rajtadot játszik. Vagy tisztába tétel közben a zoknival bábozik. Vagy felvesz, és lehet a haját meg a ruháját moncsikolni.

2018. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%

bírd ki légyszives!

Az én fiam ilyen volt, de mondhatom hogy a 2 lány is.

Szeparációs szorongás lehet még, bár az lehet korai.

Ne cipeld vagy tényleg kösd magadra. Én mindenhova vittem/viszem őket. Marmint jőnnek velem ha kell ha nem.😂

Alvás 0 mind a 3 gyereknel nappal. Nehéz volt megszoknom hogy nulla a magamra fordított idò de végülis rájöttem hogy olyan kicsik (3.5 éves 23 hónapos es 7 hónapos) és úgy elrepül ez az idő hogy jobb is ha mindig itt vannak velem.

Nem zavar már ha velem alszanak. Egy 7 evest se láttam még az anyjával aludni. Nem zavar mar ha éjszaka váltva kelnek valamiért nyöszörögni. Csinálok tápszert a legkisebbnek a 2 nagyobbacskának meg teát vagy vsak cumit adok es kész.

Rajtam kívül más nem nagyon tudja őket elaltatni, vagyis a férjem egy kis erélyes szóval győz, de hát az milyen.... éjszaka persze mindenki legkésőbb 9kor alszik. Az az 1 amikor rájuk szólok hogy elég a diliből alvás.

Fogni kell őket. Kicsik még. Tutujgatni. Hat ő ilyen ölbe baba.

Most ezért panaszkodsz tinédzser korába meg másért majd.

Nekem mindig azt mondják kis gyerek kis g9nd nagy gyerek nagy gond.

Nyugodj meg! Te vagy az anyja ismerd meg mi baja! Érezd!

2018. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az elso 3 honapunk igy telt... Kar, hogy akkor meg nem volt fittlabdank, azon pattogva ugy erzekeli, mintha setalnek, rengeteget segit az alvasban, miota megvan. Tobb oka is lehet ennek:

- nagy a testkozelre valo igenye, igy erzi magat biztonsagban

- mozgatasra erzi magat biztonsagban (mint a hasadban a 9 honap alatt)

- szervi oka van? pl. a fuggoleges pozicio segit neki, ha rejtett refluxa van, vagy nathas


Nalunk az elejenfolyamatos mozgas kellett az altatashoz, sok babanal kell, a hibtaszek ezert is van sok helyen a babadzoba kellekekent feltuntetve, mi is nagy hasznat vettuk, mikor mar le lehetett vele ulni altataskor, de a fittnesslabda mar elejetol fogva segitett volna.

2018. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem, a derekam kevesebb igénybevételtől is beszakad - már régi probléma, gyerekvállalásra meg csak ezért nem mondok nemet.


Leteszem, énekelek neki, adamo hinta, ilyesmi.

2018. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%
Biztos nem, feloraig se, se kendobe sesehogyse.. Ha sir majd abba hagyja.. Tul éltek a gyerekeim, hogy nem voltak kezbe sose..
2018. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te aztán az anyák gyöngye lehetsz....vettél volna inkább kutyát azt elég csak simogatni!
2018. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na ne mond, attól meg Szeretem a gyerekem, te meg kosd a nyakadba a kolkodet 😂
2018. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!