Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ANYUKÁK! Tápszer probléma?

ANYUKÁK! Tápszer probléma?

Figyelt kérdés
kislányom 3 hónapos lassan tápszeres bébi,és most hogy jön a nyár KÖTELEZŐ inni adni neki teát,vagy vizet, vagy elég neki a tápszer és néha lefejt tej ha van esetleg? és mennyit adjak neki? már ivott teát, régebben de mostanában a hideg miatt nem adtam neki demost jön a kánikula de ha sokat adok adok és meg is issza akkor később már nem fog enni amikor eljön az étkezés ideje. vagy igen?
2010. jún. 5. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Adj neki inni főleg a nagy melegben a víz a legjobb:) Bár én teát adok a kisfiamnak mert nem issza meg a vizet.szerintem fog enni, azért ne az evés idő elött itasd meg.

Remélem tudtam segíteni:)

Üdv.9 hós baba anyukája

2010. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de nem issza mega vizet, mert ízetlen neki érted?

pont ez a abaj azért adok üres csipkebogyóteát neki mert annak legalább van íze bár ha nagyon meleg lesz és szomjas csak megissza majd a vizet is..NEM? deha nem issza meg egyelőre akkor marad a tea szomjan nem hagyhatom....

2010. jún. 5. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az anyatej kicsit édeskés, ezért sok babát kell megtanítani vizet inni. Egyenlőre sztm nyugodtan adhatod neki a cukor nélküli teát, és igen nállunk kánikulában könnyebb volt áttérni a vízre, de készülj fel, hogy abból nem mindég isznak sokat. Ha kitartóan mégis mindég csak vízzel kínálod, hozzá fog szokni. Hogy mikor itasd, az nagyon babafüggő. Én megetettem, és utánna kb1/2-1 órával kínáltam a vizet. Ha elaludt kajcsi után, akkor amikor felébredt.
2010. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is mindig granulátumos teát ivott, nagyon szerette, aztán egyik naptól azt mondtam, vizet iszunk, jön a meleg, jönnek a fogai is. Először csak keveseket ivott, de ha szomjas, akkor iszik többet is. Azóta csak víz van, és semmi gond rászokott, és szereti. A te babád is el fogja fogadni, ha szomjas.

Vagy csináld azt, hogy mindig egyre kevesebb és kevesebb granulátumot teszel a vízbe, és a végén már csak vizet fog inni.

2010. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!