Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki adjon tanácsot miért...

Valaki adjon tanácsot miért nyekereg egész nap?

Figyelt kérdés
7 hónapos, rá lehet fogni a fogára, de eddig is nyekergett, de én lassan megorulok. Folyamat nyekereg,nagyobbik nem volt ilyen és így,hogy most náthás se nyekergos....kicsi meg egész nap nyuszog, mintha kritizálna vagy nem tudom,mert nézelodik és olyan frekvenciát ut meg a nyekergése, hogy kivisz a világbol...olyan szinten, hogy 9mult és esku egy fejfájáscsillapitot kell már bevegyek....
2018. febr. 1. 09:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5 ös válaszoló voltam a 10. válasszal. bocsi azt elfelejtettem.
2018. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ami két ekkorát leköt, az a táncolás, éneklés és a mondóka.
2018. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tvt annyira nem akarom, estére tévézünk csak, tény najo betegségnél is, de nem ovis itthon van, táncos jo otlet
2018. febr. 1. 17:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Az enyém is sokat nyekereg :D

Nem zavar, én csinálom a dolgomat, ő meg próbálgassa a hangját.

Tiszta a pelus, nem éhes, nem fázik, semmi baja, mert nem sír, nem "panaszos" a hangja, hanem egyszerűen csak tetszik neki.


Jó, néha előfordul, hogy "idegesít", akkor kapcsolok nyugis zenét, arra ő is odafigyel, nekem meg elvonja a figyelmemet, mikor újrakezdi.


Nagyobbik meg állandóan sikított, na az kiborító volt :D

2018. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

* hadd próbálgassa


Amikor melléülök játszani, mesélni, sokszor akkor is csinálja.

Bezzeg apjánál sosem, bár nála totál leköti, hogy minél szakszerűbben ritkítsa ki a szakállát :D

2018. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nekem a jókedvlvel semmi bajom, a nyekergést ugy értem,hogy repedt fazék hamggal, szenved és látom,hogy baa van, de fogalmam sincs,hogy mi. És két percen belül elkezd visítani,hogy a dobhártyéd kiszakad....na engem ezért zavar
2018. febr. 2. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!