Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sirt a babám nem lesz baja?

Sirt a babám nem lesz baja?

Figyelt kérdés
A férjemre hagytam amig elmentem az irvoshoz. Mikor hazajöttem a fetjem aludt a gyerek meg orditott a kiságyba. Amilyen piros volt egy orája tuti sirhatott.mikor mentem akkor aludt a baba. A ferjem elaludt és sajmos nem hallotta hogy sir. Nem lesz valami komoly baja ennyi sirástol. 5 honapos lesz

2018. febr. 1. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14%
persze tépjük le a fater fejét mert aludt, gratula . A gyerek sírt, na és? semmi baja nem lett.
2018. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Na és? És ha félrenyel a baba és fuldoklik? Vagy kiesik a kiságyból? Vagy bejelez a légzésfigyelő? És nem hallja?
2018. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsonak. Nincs légzésfigyelőnk. Szerinzem meg nem volt gyereked 😅.

Nyugi nem hülyék ha felrenyel akkor kiköhögi ha tele az orra kitüsszögi. Ha fejere huzza a takarot akkor ledobja magárol. Hidd el egyik anyuka sem ül 0-24 ben a gyerek mellett sőt mi anyukák is alszunk. Ne agy isten napközbe elmegyünk WC be stb. En is voltam okyan kimerült hogy hallottam higy sir a gyereknde aztálmodtam hogy felkeltem hozzá es a karomban van.... na ilyen 2x volt 6 honap alatt

2018. febr. 12. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!