Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák ti...

Kisgyermekes anyukák ti jártok el a gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Minap étteremben jártunk és egy nő beszólt, hogy nem kellene ilyen pici babát ilyen helyre hozni. Annyit válaszoltam, hogy nem hiszem, hogy kérdeztem volna a véleményét, hölgyem. Úgy vagyunk vele a férjemmel, hogy mivel a szüleim nem tudnak a lányunkra vigyázni, ezért jön velünk barátokhoz, étterembe, Lillafüredre, mikor hova. Nekünk van igényünk kimozdulni és úgy vélem, azért, mert nincs ki vigyázzon rá, még megtehetjük Vele és nem is kellene nélküle mennünk sehova. Tavasszal jön velünk Bogácsra is a strandra, igaz utána anyukámhoz hazahozzuk és Mi visszamegyünk éjszakára. De a strandon simán elfürdik már a babarészlegen. Bulizni nem járunk, arra nincs is igényünk, más miatt meg nem hiszem, hogy anyáéknak kéne vigyázni Rá.
2018. febr. 4. 09:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10 hetesen volt először kiràndulni,aztàn vendéglőzni.Azóta rendszeresen megyünk,utazunk,belföld,külföld.Ennek eredményeképp tud viselkedni mindenhol,nincs balhé.Ezek az élmények nagyon fontosak a gyerekeknek.Szerintem jól csinàljàtok.
2018. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhova visszük mi is magunkkal,az első kettőt is vittük,most 6hónapos.Bogácson mi is szeretünk strandolni :) szerintem teljesen normális ha papa mama gyerekek együtt mennek.Az már más amikor felnőtt program van,pl esti grill party vagy olyan környezet ami nem kicsinek valo,na de étterem pont nem az a kategória ahova ne lehetne vinni a babát
2018. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
A mi babank 3 honapos. Tegnapelött piacoztunk, tegnap vendèglőben voltunk vele, ma vàsàrban. Anyukàm szívbetegm apukàm illetve a fèrjem szülei màr nem èlnek ìgy mi is visszük mindenhova :) szerintem jòl csinàljuk, nekünk nem teher. Ha neked sem az akkor szard le amit màs gondol
2018. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Még csak várandós vagyok, de megbeszéltük a párommal, hogy semmilyen körülmények között NEM fogunk otthon pusztulni ha kisbabánk lesz. Hála az égnek van bőven jó példa az ismeretségi körben is: barátok még a házibulikra is hozzák a babákat (előbb hazamennek persze :) ), senkinek semmi gondja vele.


Az nagyon vicces, hogy idegen emberek odaröffentenek, hogy mit illik :D Sz@rd le :)

2018. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az egyik kolegámék úgy mentek nyaralni görögbe, hogy vitték a 3 éves lányukat és a 4 hónapos fiukat. Nekik természetes, h mindenhova mennek a gyerekek.
2018. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem érdkeel, én eéjárok, de arra figyelek, ha hisztizik, nyűgös, akkor maradunk otthon, vagy max séta.


Rossz az, ha a másiknak a te gyereked ordítását kell hallgatnia egy étteremben, pl. :(

2018. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a gyerek 3 hetes korában már bevásárlóközpontban vásároltam karácsonyi ajándékokat. Mindenhova vittem. Most 14 hónapos és ma is viszem kozmetikushoz. Én előnyét érzem ennek, mert megszokta az ilyen helyzeteket és nagyon ügyesen viselkedik. Szerintem nagyon jól csinálod:).
2018. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!