Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 napja be van rekedve a...

5 napja be van rekedve a lanyom es enyhen ritkan folyik az orra, laza nem volt. De alig tud beszelni. Mit adhatok neki gyogyszert ami javulast hoz?

Figyelt kérdés
20 honapos.Adom neki a kamilla teat citrommal es mezzel,de mar kohecsel is nem jjavul.Antibiotikumot szedett a multhonapban nem szeretnek megint adni mert nem olyan sujjos szerintem.
2010. jún. 7. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincsen láz,az otthoni teázgatásnál(vagy egyéb házi praktikák) nem kell több.A saját kis szervezete majd leküzdi ezt a betegséget,ami antibiotikumos gyógykezelések után elhúzódhat akár több mint egy hétig is.Esetleg ha szereti az édes hagymát, az jó a torokra,és tisztítja az orrát is.
2010. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen azt elfelejtettem megirni hogy en 4 hos terhes vagyok es az a baj hogy tegnap reggel ota en is megvagyok fazva faj a fejem torkom szemem egyszoval minden bajom van.en mit szedhetnek erre hogy javuljak dokitol nem tudok segitseget kerni mert szabin van es nem veszi fel a telefont a patikaban meg idiotak nem mernek adni semmit.de az a baj hogy nagyon rosszul vagyok. koszike
2010. jún. 7. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ipekakuánátírt fel,nem volt hangja,vírusos torokgyulladás volt.
2010. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a babát mindenképpen megmutatnám a gyerekorvosnak, ha nem akarod a rendelőbe vinni, hívd ki. Lehet, hogy nem ad antibiotikumot, de látni fogja, hogy mi is a baj.

Neked azt javaslom, hogy ha nem tudsz orvoshoz, akár ügyeleteshez is elmenni, a torkodra próbáld ki a Dr. Theiss-féle Lándzsás útifű szirupot, én azt kaptam, amikor 6 hónapos várandósan influenzás lettem. Lázcsillapításra az algopirint engedélyezte az orvos, ha muszáj lenne. Illetve a hűtőfürdőben bármennyit lehet ücsörögni.

Jobbulást nektek!!!

2010. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!