Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit fizetnétek egy újszülö...

Mennyit fizetnétek egy újszülött fotózásért?

Figyelt kérdés

Most alakítom ki az áraimat, elsősorban (most még) kismama-újszülött és gyermekfotózással szeretnék foglalkozni. Mennyit fizetnétek (tegyük fel, hogy a referenciaképek nagyon tetszenek) egy újszülött fotózásért, ahol készülnek képek anyával-apával esetleg nagytesóval is, de leginkább a kicsire fókuszálva? Az otthonotokban, nem kell kimozdulni, minden kéznél van, a fotós visz minden kelléket, kisruhát (hajpántok, sapkák, kisbugyik, csipke, kisállatok stb), de ha van kedvenc saját, az is belevehető. Minimum 50db retusált kép digitálisan átadva (de ha 53 olyan készül, ami 'értékelhető', akkor azt is odaadom, nem akadok fenn pár plusz képen). 10km-en belül ingyenesen (vagyis városon belül), másik városba megbeszélés alapján.


szóval, ti mennyit szánnátok erre?

úgy gondoltam, aki kismama és babafotókat is kér, az kapna pl. 20% kedvezményt.


2018. febr. 8. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
25 ezernél többet nem. Ugyanis 30-ért már rengetegen kínálnak, tehát az egyformán tetszők közül a legolcsóbbat választanám.
2018. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

20nál többet nem.

Amúgy 10volt a várandós fotózásunk és 16 az újszülött

2018. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez attól függ, te milyen jó fotós vagy. Vagy pl egy Ana Brandt szinten, vagy egy Babybox-os fotós szintjén. Nagyon nem mindegy. Na meg az se, hogy hol laksz. Ha gyönyörűen, profin dolgozol, akkor a 100 ezres képeket is meg fogják fizetni, ha meg szarul akkor elég ha 10 ezret kérsz 800 képért, mert arra úgy is mindig lesz vevő, aki nem akar/tud jobbat kifizetni. (szintén babafotós vagyok)
2018. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Max 20.
2018. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Mi a baj a babybox-al? Lefotózzák a gyereket a megszületése utáni nap, bent a kórházban. Szerintem jó minőségűek a képek. Az, hogy nem tesznek melléjük ötven féle ízléstelen kiegészítőt és nem tütüben van a baba nekem csak egy plusz. Természetes képek a megszületés után. Én tökre elégedett voltam velük.
2018. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Babybox fotósok több esetben a legelőnytelenebb képet tették ki :) Kislányom pl. csodaszép baba volt már első napokban is, mégis olyan csúnyácska a kirakott képen :) Nekem édes és cuki de szépnek nem mondanám. És más babaval is így volt. Szép baba, előnytelen képek.
2018. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Áh értem, hát mondjuk attól is függ, hogy melyik kórház, melyik fotós. Biztos vannak bénák is. Mindenesetre nekem az tetszik, hogy nem olyan mesterkélt beállított, kitekert pózban fotózzák a gyerekeket, ami most divat. Hanem csak fekszenek és kész.
2018. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Semennyit, én borzongok ezektől a gusztustalan csipkékbe és masnikba tekert puncsgiccs képektől. 🙄🙄
2018. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolso !!! Azoktol enis.. megis volt fotozva a fiam 2x es egyikse olyan :) hetkoznapi kepek ,inkabb pillanatképek semmi beöltözés stb
2018. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
De tényleg gyerekek, meddig lesz még divat ez a gyerekből cirkuszi majom csinálás? Mikor térünk vissza a normalitás talajára? Írjátok be a google-ba, hogy újszülött fotózás, és a képek közt az első oldal szinte kivétel nélkül borzalmas, tovább nem is lapozok..Kötött sapkás összegöngyölt manók, vagy könyöklő baba..Annyira furcsa..Természetellenes..
2018. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!