Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is vagytok néha ennyire...

Ti is vagytok néha ennyire fáradtak?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam és eddig is kb 2x ébredt éjszaka, de mostanában már 3-4x és van, hogy fel is van 1-2 órát hajnalba. Ha köztünk alszik se jobb, akkor is 2x ébred és össze vissza kapálózik, keresztbe fekszik, úgy se tudunk normálisan aludni. Az elaltatás is nagyon nehezen megy. Kiságyba nem alszik el, csak hempeteg mellettünk és egyszer csak nagy nehezen elalszik,kb egy óra.Nappal is sokszor babakocsiba altatom,bent nem tudom hiába engedem le a redőnyt odaszalad az ajtóhoz. Már nagyon kimerült vagyok, gyakran sírás kerülget a fáradtságtól. Kb fél 10 mire elalszik, még aztán fürdök.Férjem este ér haza, ő is hulla. Volt, hogy kértem játékokat segitsen elpakolni, de nem nagyon segít, látom fáradt. Szinte mindig előbb elalszik mint a gyerek.Segitségem semmi, anyós messze, anyukám még nem nyugdíjas. Kivagyok nagyon, félek kapcsolatunk is rámegy, már lassan semmi együttlét, mert hullák vagyunk minden este.

2018. febr. 11. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
A kapcsolat csak rajtatok áll. Éjjel elalhat mellettetek, de amint mélyen alszik, vigyétek át a kiságyba. Apa ne játékot pakolni segítsen, hanem legyen a gyerekkel. Amikor hazaér, nyomd a kezébe a kissrácot és akkor menj el fürdeni. Pakolni amúgy egyévessel a legkönnyebb, hiszen imádják ilyenkor. Legyen egy nagy kosár/doboz/zsák a játékoknak, örömmel be fog pakolni. Az együttléteket pedig nem szabad elhagyni. Mi az elmúlt egy hétben max 10 órát aludtunk összesen, mégis foglalkoztunk egymással, beszéd és testiség szintjén is. Hajrá!
2018. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Te is ugyanugy faradt vagy es 0-24ezel ő meg nem. Szval vegye ki a részét.:)
2018. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy ő azt hiszi én egész nap csak játszok a gyerekkel és ennyi. Nem tudja milyen egy egész nap egy örökmozgó, folyton rohangáló, pakolászó gyerekkel. Mikor mondom neki, hogy többet segitsen azt mondja, hogy majd akkor megy ő gyedre én meg menjek dolgozni..
2018. febr. 11. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:

a férfiak sajnos nem látnak bele ezekbe a dolgokba. az én férjem is ilyen. okés az ő azért kiveszi a részét a gyereknevelésből, de amikor mondom hogy fáradt vagyok, meg "ma semmit nem tudtam megcsinálni amit akartam mert szét vagyok csúszva" akkor ő is jön a "egész nap itthon vagy" "akkor pihensz amikor akarsz" "netezel tv-zel"....stb ilyenkor úgy bokán rúgnám majd kezébe nyomnám a két gyereket és a háztartást és lelépnék egy hétre csak hogy érezze a dolgot....sajnos csak akkor fogsz elérni bármit is ha a kezébe nyomod a gyereket hogy te mész fürdeni, fél óra és jössz....nem tudna mit tenni vigyáz a gyerekre míg te szusszansz.

az én férjem sokkal inkább játszik a gyerekekkel mint hogy a háztartásban csinálna valamit, de nekem így jó. imádom mikor gyerekzsivaj mentesen tudok mosogatni hogy közben nem kell még 5 felé figyelnem.

2018. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!