Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kérdésem azokhoz szólna...

A kérdésem azokhoz szólna akik beoltatták a babájukat Rota ellen. Ti kerültetek kórházba oltás után?

Figyelt kérdés
Mi 5 napot töltöttünk bent.Akik hasonlóan jártak és már túl vannak a második oltáson volt a másodiknál komplikáció?Be mertétek egyáltalán adatni?

2018. febr. 16. 09:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Mi beadattuk és nem kapta el a gyerek. Egyébként ha el is kapja, biztos hogy gyengébb lefolyású, mint egyébként lenne, ha nem oltattad volna be.
2018. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nálunk az oltástól lett beteg és infúzión volt 3napig.Azért kérdezem, hogy az aki hasonlóan járt, az a második oltást be merte e adatni.
2018. febr. 16. 10:38
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem kerültünk és amikor végig ment a családon a fertőzés, csak az oltott kicsi nem kapta el. A nagyobbnál lekéstünk az oltásról, cudarul is volt.
2018. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%

4 éve már, hogy megkapta. És soha nem volt hasmenéses hányásos betegsége. Érdeklődtem is a gyerekorvosnál van-e összefüggés és igen.


Én oltás párti vagyok minden létező oltást megkapott a gyermekem ami elérhető Magyarországon, és életében kb. 3 szór volt beteg, náthával. Jár aktívan közösségbe nem hegyi jetik vagyunk Budapesten élünk, egy évesen végig nyalta a gyógyszertárat például nem óvtak túl, evett homokot ami kell megvolt minden.

2018. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Utolsó.De első oltásnál bekerültetek?Mert erről szól a kérdés.Én is ismerek olyanokat akiknél semmi gond se volt, viszont most inkább az érdekelne, hogy akik úgy jártak mint mi, hogy infúzión volt a baba az oltás miatt az a második adagot be merte e adatni?
2018. febr. 16. 10:42
 6/24 A kérdező kommentje:

4-es.

Oltás párti vagyok én is addig míg maga az oltás nem tesz kárt! De mi pont az oltás miatt kerültünk aztán kórházba.

2018. febr. 16. 10:43
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez szerintem olyan ritka, hogy az orvost kérdezd!
2018. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként olvasd vissza, a fő kérdésben nem azt kérdezed, hogy aki így jádt, mit tenne, hanem hogy járt-e így valaki.
2018. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%
Akkor fogalmazz rendesen: kerültetek kórházba az oltás MIATT?
2018. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

7-es


Az orvost kérdeztem, ő meghúzta a vállat hogy nem tudja.Nyilván nem mi vagyunk az elsők gondoltam hátha valakik jártak így és elmondják ők mit csináltak.

2018. febr. 16. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!