Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák, hogy szoktassa...

Kedves anyukák, hogy szoktassam le erről? Mi a fenét lehet csinálni egy állandóan ordító 7honapos babával?

Figyelt kérdés
Már mindent megvettünk ami zenél,énekel,villog,vonyít,mozog,csörög,hintázik stb.Kendő,babakocsi és társai kilőve.Csak az ölemben van csendben és csak ha állok vagy járkálok vele.Azon kívül hogy 8kilo és össze vagyok szakadva,a ház brutális ahogy kinéz,a napi 20perces alvás ideje arra sem elég hogy normálisan egyek nemhogy főzzek.Nem fáj semmije mert ha felveszem megnyugszik,könnye nem folyik,hisztizik.Mit tegyek?
2018. febr. 26. 10:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Tul tul persze :) de szerintem engem vár majd egy műtét mert annyira fáj a vállam hogy napi kétszer kell flectort innom,az idegrendszerem se hiszem hogy a régi lesz :D harmadik gyerek de számomra döbbenet ahogy viselkedik mert egyik sem volt ilyen.És ami még bánt hogy a nagyobbakat sem tudom rendesen ellátni,sokszor szendvics az ebéd,jo esetben tejbegriz :/

Én nem vágyom "énidőre" sem gyerek mentes órákra,csak legalább 10-15percig eljárszana mert már komolyan mindenkire hatással van a viselkedése :(

2018. febr. 26. 12:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez a szeparációs szorongás. Csak a teljes testkontaktus segít napi sok órában nonstop. Akkor jó eséllyel 1-2 hónap alatt túljut rajta.
2018. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Nekem első baba, hat mit ne mondjak rendesen megkínoz.

Kb fel percet jatszik egyedül 😩

2018. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hallottam már erről,de létezik hogy születése ota szeparáciosan szorong???? Mert ha csak mostanában alakult volna ki ez az -állandoanorditokmindegykimitcsinál- akkor elfogadom na de már 7 hónapja??? Amióta megszületett?
2018. febr. 26. 13:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt! Csak kézben maradt el és max 30 percet aludt. Most 9 hónapos. 8hónapos kora óta mászik és feláll azóta elvan,most már azt nem szereti ha kézben van és 2x1 órát alszik. Kitartás, nemsokára könnyebb lesz! Addig pedig hordozd ha azt igényli. Nálunk még a jumperoo vált be.
2018. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A nagyobbak nem tudnak neked segíteni? A férjed kezében nincs el? Mert akkor ők tudnának segíteni.
2018. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%
En 4 hosan szoktattam jarokaba. Volt orditas, de hamar megszokta. Azota mar majdnem 2 eves, reg elfelejtettuk ezt az idoszakot. Nyugodtan tedd bele.
2018. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!