Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki nem kérdezte...

Van itt olyan aki nem kérdezte meg a gyerek nemét, csak a szüléskor tudták meg? Mit szólt a család?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Egyiknel sem kerdeztuk meg. Nem szoltak semmit.
2018. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van már egy fiam meg egy lányom. Ha lesz még egy baba, nem akarjuk megkérdezni a nemét, hadd legyen meglepetés. Mivel fiú és lány ruhák is vannak már, így a kelengye vásárlás miatt nem is kell tudnunk a nemét.
2018. márc. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ja és a család biztos meg fog sértődni.
2018. márc. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 p.szabina1223 ***** válasza:
Én sem kérdeztem rá a nemére, pedig meg tudták volna mondani. A család elfogadta és semleges színű ruhákat vettek ajándékba. Kislányom lett :)
2018. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez olyan furcsa. Mi nem bírtuk ki. :)

Már a másodikat várjuk, de őt is tudjuk.


Viszont én is ismerek ilyet, 3 gyermekes család és egyiknél se akarták tudni előre.

2018. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!