Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos gyerek mellől csak...

2 hónapos gyerek mellől csak szerintem gáz elmenni egy konferenciára?

Figyelt kérdés
Az ország másik felébe ráadásul és maga is előadó lesz. Valami kutató az illető.

2018. márc. 1. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hihhhetetlen hogy errol fel kellett tenned egy kerdest.
2018. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Azt se tudod mit dolgozik pontosan, de ítélkezel? Mit számít hogy pár idegen mit gondol egy másik idegenről?

Nem,nem gáz amúgy. Van apja is gondolom annak a gyereknek.

2018. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Más anyákat szidalmazni rosszindulatú károgó Magdi anyusként csak szerintem gáz?


Komolyan mondom, kérdést feltenni hogy szidhasd egy távoli ismerősödet ultraciki!! Nincs életed? Hány éves vagy, 85? A házunk előtt mindig kiülnek tavasszal a nénikék kipofázni a körülöttük élők életét, esetleg megadjam a címet, beülsz közéjük? Kiválóan illenél a sormintába! Tárt karokkal fogadnának egy másokra köpködő nőt, a saját sztorijaikat már biztos unják.

2018. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá?
2018. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz,ha nekik jó.

Lehet viszi magával a babát is, és pl egy szállodai szobában lesz apukával az előadás ideje alatt.

2018. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Sz.r lehet, hogy neked meg majd a szalag mellé kell visszaállni a gyes lejárta után :(
2018. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Az apa megy?


Én anya létemre ezt két honapos mellett nem vállaltam volna. A főnökök még jo hogy legalább szülni hagyják az embert es már rángatnák vissza." Szép'

2018. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Hatossal értek egyet. Valaki szereti a munkáját, igényes is rá, és szülés után sem játssza el a "csak a gyerek" álszentkedést, hanem kiszakad egyszer-egyszer a mókuskerékből és foglalkozik a munkájával. Én is ismerek ilyen nőt, kiegyensúlyozott ő is és a gyereke is.


Ezért maximum irigyelni lehet, nem gáznak gondolni. Persze abban az országban, ahol a gyerekeket is úgy tervezik, hogy egy másodpercre se kelljen visszamenni dolgozni és az utolsó órát is ki lehessen venni a gyedből és egyéb pecspénzekből, ott persze ez érthetetlen és "gáz".

2018. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi közöd hozzá. Szerintem.
2018. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Neked ehhez semmi közöd nincs.


Jó szar életed lehet, ha ráérsz a máséval foglalkozni, már nem azért.

2018. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!