Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem gyógytornára?

Vigyem gyógytornára?

Figyelt kérdés
Enyhén ferdén tartja a fiam a fejét 4 hónapos. Azt mondták hasra tegysm azán forgattassam a fejét. Az oke forgatja minden felé szépen viszont ha leteszi a fejét akkor csak egy oldalra másik oldalra nem tud átfordulni. Ha oldalára fektetem akkor sír. A kérdésem az lenne h ez így biztos meg fog oldódni vagy vigyem el ennek ellenére is tornára hátha valami nem oke... engem igazsag szerint egyaltalan nem nyugtatott meg a neurologus aki szerint semmi baja.

2018. márc. 6. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
én elhinném, ha a neurológus szerint semmi baja. de ez én vagyok. van olyan ismerősöm aki addig viszi orvostól orvosig a gyereket, amíg be nem bizonyítja valaki hogy van baja. és addigra általában már tényleg van is baja..
2018. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
A kisfiam is ferdén tartotta a fejét, kiderült, hogy el van mozdulva egy csigolyája, kiropraktőr hozta helyre Pesten (Dévényes ajánlotta nekünk).
2018. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Az én lányom is ferdén tartotta a fejét. Feszes volt a jobb oldala. 6 alkalom dévény torna kellett.

Én megmutatnám a helyedben. Lehet, hogy nincs semmi és majd kimozogja magának, de azért nem árt ha ránéz egy gyógytornász.

2018. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg feszes az egyik oldala.vidd el devenyire. Par alkalom alatt megoldodik a dolog.
2018. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
szerintem vidd el inkább. baja nem lesz tőle ha megtornáztatják...
2018. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
a neurológus nem látta volna ha feszes az egyik oldala? ez az első amit megnézett nálunk...az izomtónusok
2018. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Itt biztos jobban tudják látatlanban az unatkozó anyukák, mint a neurológus, aki megvizsgálta.
2018. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
az orvos is tévedhet, lehet figyelmetlen... egyik ismerősömnek a kicsinél nem vette észre hogy izomhypotonias...
2018. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
azért ha tudja mit és hol kell keresni, akkor ilyen esetben nehezen hiszem hogy nem vette észre...persze vidd el egy dévényeshez felmérésre, legalább megnyugszol, csak sosem értem hogy miért kell ma minden 2. gyereknél diagnosztizálni valamit, mindegyik vagy ilyen allergiás vagy olyan allergiás, vagy AHDHs vagy autista vagy mittudomén mi...mi lenne ha nem járnánk annyit orvoshoz és nem olvasnánk annyi baromságot a neten és inkább valóban arra koncentrálnánk hogy fejlődjön a gyerek?
2018. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan ez volt nalunk is. 5 devenyes kezeles alatt teljesen helyrejott.
2018. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!