Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor felhuzom ülésbe vagy...

Mikor felhuzom ülésbe vagy etetném előre hajol miért van ez?

Figyelt kérdés
4 hos fiam előre hajol egyszerüen nem tudom normálisan etetni. Hason emeli a fejét sokáig
2018. márc. 13. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

De miért ülteted???

Azért van mert magától nem képes ülni, nem is szabad erőltetni!! Ráér 8 hónaposan ülni

2018. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenének húzod ülésbe?

Görnyed, mert nem elég erős hozzá a gerince, te oedig tönkrezeszed.

2018. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a feje nehéz a gerincéhez képest, még nem jó neki az álló-ülő helyzet. Majd magától felveszi ezeket a helyzeteket, amikor eljön az ideje. Etetéshez karra fektetve tartsd.

[link]

2018. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A 4 hónapos babádat miért akarod ültetni, ültetve etetni? Nagyon nagyon nem értem.
2018. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Oke akkor nem .. nem derékszögben ült kitamasztva de előre dölt fel akart ülni v nemtom.. egyedul etettem répafözelékkel de sehogy se tudom igy h előre döl felek nehogy felre nyeljen
2018. márc. 13. 11:50
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt 4 hónapost nem kéne még csak tápszerrel vagy anyatejjel etetned (igen, tápszeresnél is 6 hónap az ajánlás).

Másrészt ez egy csecsemőkori reflex, hogy fel akarja húzni magát, ha nem vízszintes felületen, hanem megdöntve fekszik (pl. hordozóban, pihenőszékben). Ezt nem szabad hagyni és ki kell iktatni minden lehetőséget, hogy próbálkozzon, mert még nem erős hozzá, hogy üljön, ezért görnyed.

2018. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Se az ultetes, se a repapure nem valo egy ekkora babanak.
2018. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Szegény gyerek. Répa+ültetés 4 hónaposan. Nálam ez már gyermekbántalmazás kategória.
2018. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk a védőnő már meg van botránkozva rajtam, hogy 4 és fél hós tápszeres baba még nem váltott ki egy teljes kajálást valami normális kajával.Hogy csak 10ml-eszik meg olyat ami nem tápszer.Épp tegnap volt itt.Aztán jöhetnek a 0 pontok megint.Mint egy hasonló kérdésnél.


Nem tudom van e esetleg baba pihenőszéketek, ha abba beszíjazod úgy azért könnyebb volna és nem a gerince fájdulna meg.

2018. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Se etetni, se ültetni nem kell még. Előző, gondolom a védőnőd nem mai csirke..
2018. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!