Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Egy ismerosom total kiakadt, hogy meg nem forog a lanyom (meg nincs 4 honapos), mert az O elmondasa szerint a fia 2naposan!! alanya 4 hetesen megfordult egyik oldalarol a masikra.

Szerinte orvoshoz kell vinni a lanyomat, mert beteg :/

Hiaba mondtam, neki, hogy ez nem verseny es csinbalja ha kell.

Ezzel nincs, baj, de most elkezdte hivogatni anyukamat, hogy en nem foglalkozom a lanyom egeszsegevel, mert nem viszem dokihoz.Elment a vedonomhoz aki elmondta, hogy meg nem torvenyszeru hogy forogjon.Erre kitalalta, hogy a hazidokit kuldi a nyakamra.

Nem erdekelne a dolog, ha nem hivogatna miatta mindenki, hogy ez az elmebeteg mindenkit zaklat.

Neki csoda gyerekei vannak hozzateszem....(bar en sosem lattam....)a fia 5 honaposan allt es 5.5 honaposan ment....

Allitsam le az O situlsaban vagy hagyjam had egesse le magat(ezzel viszont engem is lejarat) mindenki elott?

Kinos Nekem ez a helyzet :S


2010. jún. 10. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és a gyerekei egy évesen kívülről fújták az abc-t... én meg most jöttem le a falvédőről.


Sz@ard le nagy ívben, majd beég a szerencsecsomag.

2010. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia!em,

Attől függ mennyire vagy jóban az illetővel, ha velem csinálná biztos megmondanám neki ,hogy még egy ilyen és feljelent mivel ez már kimeríti a zaklatás, illetve az hogy nem törődsz a babáddal a rágalom fogalmát is. Ha van egy kis esze ezután abbahagyja. Eggyáltalán nem kell még forognia a babádnak. A Mi lányunk igaz 4 hósan átfordult, 6 hósan mászott 7 hósan felállt, jelenleg 8 hónapos és a bútorokba kapaszkodva közlekedik. Szerintünk és a gyerekorvosunk szerint is elég előre van. A szomszéd kisfiú 3 héttel idősebb és most forog annyira hogy ide oda gurul a szobába, és még ő sincs elkésve, csak lusta de nagyon. Voltak vele gyógytornásznál meg minden féle dokinál, de semmi baja. Minden gyerek különböző szerintem. Ja és még annyi, hogy nem téged járat le hanem saját magát , Én biztos nem engedném, hogy mindenkit hozzánk küldjön.

2010. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos én olyan vagyok, hogy először beszélek, aztán gondolkozok. Én tutira leordítottam volna a fejéről a hajat, úgy hogy köpni, nyelni nem tudott volna. :))

De néha jól jön a temperamentumom.

2010. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben leordítanéám a fejét, ráadásul a szomszédok előtt, és megfenyegetném, hogy feljelentem zaklatásért. Mi köze nekiu a te teljesen normális gyerekeid mozgásfejlődéséhez??


[link] Ezt olvasd el, és nyugodj meg.

2010. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van.Le kell allitani!!

Nem baratnom...csak ismeros.

Azt tudom, hgy nincs elkesve, mert akkor anyukam mondta volna (egeszsegugyis).

2010. jún. 10. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!