Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírva, remegve ébredt ma 13...

Sírva, remegve ébredt ma 13 hónapos kislányom. Mi baja volt? Rosszat álmodhatott? Utána csak cicin nyugodott meg és legalább 30 percig cicizet.

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Foga? Meg nem almodnak. Nalunk is ez megy a 14 hos fiammal, jonnek az orlok, fel orankent kelunk, csak cicin nyugszik meg, gondolom maszirozza neki amelett, hogy alapbol ott a legjobb. Kitartast!
2018. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Rosszat álmodott. Már ebben a korban is álmodnak.
2018. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem, nem almodnak. Eszre fogod venni, amikor elkezd almodni.
2018. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Dehogynem álmodnak. 😄
2018. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam akkor csinálja ezt, ha kimarad a nappali alvás. Pl 15 hónaposan volt ilyen nem egyszer, 2x aludt még nappal és a 2. alvásra néha nem tudtam rávenni. Aztán mikor megpróbáltam a nappali 1 alvást akkor nappal is ez volt, ebéd után leraktam, de fél óra alvás után így kelt. :/
2018. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Ok, nem vitazom, nyilvan itt mindenki okosabb a szakembereknel, alfa hullamok vannak, ami a REM szakaszra jellemzo, de a kepi memoria fejletlensege miatt meg nincs effektiv almodas. De ok, akkor almodnak mar magzati korban is hiszen cukibabanaplo.hu ezt irta...
2018. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

oké akkor nem álmodnak, mert a 75 %-os gyakorikérdéses azt mondta.


Kérdező, rosszat álmodhatott.

2018. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Már a magzat is tud álmodni. Nyugodtan rá lehet keresni!


Kérdező: nekem is 13 hónapos. Este ő is nagyon rosszul kelt. Most tör át egy fog. De ébredés előtt is már nyöszörgött meg látszott, hogy rosszat álmodik.

Kapott Nurofent, egy kicsit sétált apával, aztán anyával, és csak utána nyugodott meg annyira, hogy elfogadja a cicit. Utána is úgy aludt, hogy bújt és fogta az ujjam.

Baja nem lesz tőle, ha van néha egy rosszabb éjszaka. Azzal pedig én is úgy vagyok, hogy ha valami fáj, az az álmomban is előjön. Például mikor megvolt és görcsöltem, azt álmodtam, hogy elvetélek. Ilyen lehet náluk is.

A hosszú szopizásra azért volt szüksége, hogy megnyugodjon. Ezt megadtad neki.

2018. márc. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy az éjszaka mely részében történt. Ha néhány órával elalvás előtt, az éjszaka első felében, akkor még valóban szó sem lehet rossz álomról, akkor sima éjszakai felriadása volt. Előfordul majd minden gyereknél, csak akkor kell rá figyelni, ha rendszeressé válik.
2018. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ok, bocsi az offert, de nem birom mar 😀😀 Nyugodtan ra lehet keresni, hogy masfel-ket eves kor elott nincs kimondottan kepi memoria, tobbek kozott ezert nem emlekszunk az elso evekre, ezert nincs meg szimbolikus jatek... Mirol almodik egy magzat? vagy egy 13 honapos? Tudom, hogy van egy ilyen vonala a lelektannak, meg az ezoterianak, de mivel ismetlem NINCS kepi memoria (ami nem azt jelenti, hogy nem tudja ki apa, anya, stb...) mert felismerni kepes, de felidezni NEM! Az alfa hullamokra meg tobbfele magyarazat van, valoszinuleg az eretlen agyi strukturak miatt kepzodnek surubben, mint a felnotteknel, pont ami miatt almaban mosolyog ( es sajnos nem azert, mert kisangyalok). Hiteles forrasbol kellene tajekozodni, nem a babanetrol... Szoval kedves kerdezo, valoszinuleg a foga volt, vagy megijedt, hogy nem vagy ott!
2018. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!