Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudtátok, hogy a...

Honnan tudtátok, hogy a párotokból jó apa lesz? Ért titeket valami meglepetés miután megszületett a baba?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív példákra is kíváncsi vagyok.
2018. márc. 25. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam de bíztam benne. Ő imádja az apját, az apjuk teljesen jelen van-volt az életükben, anyósom is mesélte, hogy a férjemnek is apja melegítette a tápszert kiskorában, meg vitte őket sétálni, max ebből remélhettem. De a férjem ugyanez, sokat játszik a gyerekekkel, az ellátásukban is rendesen részt vesz, nyilván ha éppen nem dolgozik. Egy "gond" van, amiről előre sejtésem se volt, a dackorszakban eléggé hadilábon áll. Nem türelmes és nem következetes. Pedig elég türelmes embernek ismertem, de valahogy a gyerek dolgait elég nehezen viseli. Ettől függetlenül nem panaszkodom.
2018. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Mivel jo társam volt addig is, valamint a családi életük is rendezett volt,biztam benne.


Apukája ugyanugy kivette a részét,mai napig jo apa,jo nagyapa.


Nem ért meglepetés,már 3 lányunk van,igazán jo apa,jo férj.


A gyerekek elött 5 évet éltünk együtt,nem lutrira mentünk.

2018. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

en inkabb ugy mondanam jelei vannak annak ha a parunkbol NEM lesz jo apa :

- tul fiatal

- meggondolatlan, keruli a felelossegvallalast barmirol is legyen szo

- szeret pialni, bulizni, csajozni, flortolni mas nokkel



pozitivum lehet, de nem garancia:

- jo csaladi hatter, a szulei boldog hazassagban elnek a mai napig

- van testvere, minnel tobb annal jobb

- 30-45 kozotti

2018. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam bele, hogy lehetne rossz apa is. Ő is akart már gyereket. Apjával nem túl jól sikerült a gyerekkora sajnos. A gyerekeknknek viszont remek édesapja lett.
2018. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Onnan tudtam, hogy ismerem.

Láttam, hogy bánik a gyerekekkel és hogy bánik a családban született babával.

Tudtam, hogy közös a célunk az életünkben.


Így amikor megszületett a gyermekünk, nem is csalódtam. Csodás apa lett.


Szerintem ez személyiség kérdés.


Ha túlzottan vágyik egy férfi a szabadságra, a mindennapos haveri társaságra, stb, akkor nehezen fog beilleszkedni az új babás életbe. Megszűnik a rugalmasság, a szabadidő. Érthető, hogy az ilyen ember kiakad. Egyik fele megbarátkozik a helyzettel és hozzászokik, a másik fele feladja. Én ezt látom magam körül.

2018. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!