Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónappal szülés után semmi...

11 hónappal szülés után semmi szex! Egyedi az esetem? Miért távolodik el két fiatal egymástól, ha megjön a baba? Miért marja egymást az a két ember, akik 1 éve még a világ legboldogabb emberei voltak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 09:46
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

igen, azt én is megkérdezném, hogy éjszaka mennyit alszol, mert én mióta megszületett a babánk még nem aludtam éjszaka egyhuzamba 4 órát...

és én még azt is megkérdezném, hogy szoptatsz-e még, mert azt hiszem ez is elég fontos, hiszen a szoptatási hormon a prolaktin nagyban "felelős" azért, amiért mi jelenleg itt tartunk.

persze-persze, biztos lehetne, ha nagyon akarnám, de ha a testem nem igényli, maximum a lelkem, mert úgy érzem, hogy kellene ez is az életünkbe...így sajnos nem sokat tudok tenni (egyenlőre....:)

2010. jún. 16. 09:09
 32/36 anonim ***** válasza:

én vagyok a másik sorstárs :) én is általában 2-3 órát alszom egyhuzamban, mert fogzik a fiam 3 hós kora óta (most 10) és nagyon sokszor felkel...:( én nem is gondoltam, hogy mennyire kikészíti az embert az ha hónapokig csak így tud aludni... néhanapján alszik kb 5 órát egyhuzamban (ez nagyon ritka) és másnap úgy érzem magam, mint aki újjászületett, annyira sokat számít!

Fel a fejjel, leszünk még mi is úgy mint ez a 4,5 hós anyuka! Bár nekem 4,5 hós korában még csak eszembe sem jutott hogy szexelni kéne... állva elaludtam büfiztetés közben, mert egy nap 24 óra sírásból és kínlódásból állt... azért most már sokkal jobb a helyzet :)

2010. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Gondolkodjunk egyszerű pasiésszel. Higgyétek el, hogy ők tizedennyire nem kombinálják agyon ezt a dolgot, mint mi a hatalmas lelkünkkel és érzéseinkkel:) a férjed kb annyit lát az egészből, hogy korábban mindig elvetted, ami kellett, vagyis jelezted, hogy: apa, zászlót fel! Most a nyakadon lóg egy baba egész nap, a szive mélyén sajnál emiatt, az tuti, hisz ők mennyivel szabadabbak maradtak?!? Hajnalban kelsz, este bedőlsz az ágyba, oldalrafordulsz és szunyálsz. Most akkor mikor erölködjön? Várja az egyértelmű kijelentést, abogy korábban: apa, ma készülj a menetre! Ők a legkevèsbè sem értenek semmilyen utalásból! Csak az egyenes beszédből! Határozd el magad, végy egy nagy levegőt és szépen elcsábítod, mindegy milyen fáradt vagy. Minnél tovább halogatod, annál nagyobb para lesz az egész téma, holott nem kéne, hogy az legyen. Túl sok az agyalás, tessék cselekedni! Ha megteszed, utólag mosolyogni fogsz az egészen és szidni magad, hogy minek vártál eddig! 
2010. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, nem írsz hülyeséget...megfontolandó a dolog..:)
2010. jún. 17. 21:35
 35/36 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok,igény szerint szoptatok,van házimunkám és szám gépen dolgozok,segítségem nincs és éjszaka 2* kelek fel a babához aki 4 hónapos most kezd bújni a foga.A szex azután van miután a baba elaludt 9 körül majd a párom hazaér a másodállásából mert kell kevés a pénzünk de megvacsizik fürdés és összebújunk és volt hogy a baba közben felsírt de megoldottuk és folyt köv.Hacsak egy rövid szex volt de volt és jobban éreztük magunka utána.Én is baromi fáradt vagyok de kell az a rövidke élvezet...kitartás nem vagyunk egyformák.
2010. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
akkor te nagyon szerencsés vagy! :)
2010. jún. 28. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!