Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyárra milyen hordozót ajánlan...

Nyárra milyen hordozót ajánlanátok 8-10 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Jelenleg a baby björn kengurut használok a babámnál, nagyon szereti és én is, mert egyszerű, kényelmes és gyors a le-fölvétel, nekem a nandu kendő sajnos nem jött be, idegbajt kaptam, mire nagy nehezen megkötöttem és soha nem volt jó.


Viszont nyárra ez a hordozó szerintem túl meleg lesz a kicsim hátának, elég vastag az anyaga.

Aki jártas hordozó témában, tudna nekem ajánlani valami olyan hordozót, ami kellemes viselet nyáron, nem izzad bele a kisgyermekem és pofon egyszerű a használata?


Ugye, nekem már azzal is kalkulálnom kell, hogy a most 6 hónapos babám közel 7 kg, szóval nyárra már egy izgő-mozgó 8-9 kg-os csemete lesz.


Köszönöm a válaszokat.



2018. ápr. 7. 12:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. ápr. 7. 13:56
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi ergo baby-t hasznaltunk, eredetit, nagyon szerettuk. Sajnos a boltokban nem hozzaertok szolgalnak ki, a lenyeg, hogy vigyek az arut. Azota mar biztosan utanaolvastal, neztel kepeket, hogy melyik hordozoeszkoz jo, en mar csatosat vennek, de te erzed, hogy mi illik a legjobban a stilusodhoz! 😊 Ha neheznek tunik a kotes, nezz videokat, vagy keress egy hordozoklubbot, tobb van, mint gondolnad!
2018. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én mei tai parti vagyok, de ha nem akarsz közozni, akkor csatos hordozót ajánlok.


Próbálj hordozos klubban probalni, mert sok esetben épp egy pici különbség van csak köztük, de már attól kényelmesebb lehet.


Nekem a kedvenc a sweetberry és a csengelino. Ma próbáltam egy csodaszép liliputi csatosat, nekem annyira nem jött be, a tulajdonosának viszont ez volt a legkényelmesebb.

2018. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj be hordozó klubba próbálni! Sok helyen kölcsönözni is lehet. Nálunk 1500/hónap. Ha leginkább nýáron hordoznád, akkor pénzkidobás egy méregdrága hordozót megvenni.

Az semmire se garancia, hogy másnak mi vált be. Például nekem a karikás kendő nem kényelmes, a nandu szövöttet nem cserélném el semmiért. :)

2018. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egy viszonylag vékonyabb anyagú karikást vettem, szintén fél éves 7 kilós kisfiamnak, aki ráadásul rettentő gyorsan bemelegszik bárhol. Nincs olyan kényelmes mint a bondolinonk, de abban lefőnénk már 25 fokban is.
2018. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!