Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babanevek, mi legyen?

Babanevek, mi legyen?

Figyelt kérdés

Tudom sokszor téme, keresgéltem is már. De egyszerűen nem tetszik egyik se. Vagyis lenne 2.

Az egyik az Ákos. De így hívják a nőgyógyáazom is. Eddig nem is volt eszembe ez a név vagy valami, csak ahogy keresgéltem megtetszett.

Lánynak az Adél. De Csobot Adél végett nem biztos.

Szóval tudnátok írni egyszerű neveket?



2018. ápr. 16. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Ákos helyett: Áron, Ádám, Ábel, Álmos

Adél helyett: Anita, Andrea, Adina, Alida

2018. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Ákos, Mákos, Rákos, Dákós

Csobot Adél olyan híres és annyira meghatározó eleme ennek a világnak hogy TUTI mindenkinek eszébe jut az Adél névről. Ja nem.

2018. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a nőgyógyászod is Ákos, miért baj? Gondolom nem vagytok olyan közeli viszonyban. Egy teljesen átlagos, normális név. Az Adél szerintem nagyon ronda, de gyakori mostanában, nem hiszem, hogy mindenkinek Csobot jutna az eszébe.
2018. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csobot Adél, mintha az bárki is lenne 🤔🤔😂😂


Akkor legyen Léda. Adél is meg nem is.

2018. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Ákos egy teljesen jó név, cikizni meg az összes nevet lehet, főleg, ha röhejes a vezetéknevével együtt. Az meg miért baj, hogy a nőgyógyid is úgy hívják? Max. elmondod neki, hogy ha fiú, akkor ő is Ákos lesz, és ezt általában az emberek pozitívan fogadják. Még lehet, hogy kiemeltebben is figyel rád.


Adélt meg többet ismerek, felnőttet is és gyereket is, és egyáltalán nem a Csobot Adél jutott eszembe róluk először. Teljesen jó név, de ahogy valaki már írta, a Léda is tökéletes, mert Adél is meg nem is. :)

2018. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó név. Semmi gond nincs azzal, hogy mást is hívnak így.
2018. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem akkor nevezd el Glkshdajhfisngf-nak úgy még tuti senkit nem hívnak ezen a világon ha ez téged ennyire zavar.
2018. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindkét név szép.


Nekem tetszik még:

Iván, Andor, Márk, Ádám, Róbert, Balázs

Zita, Rita, Róza, Alina, Krisztina

2018. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem jut eszembe Csobot Adél az Adél névről, szerintem másnak sem nagyon.Adele esetleg beugorhat,de ő egy szép és tehetséges,szimpatikus személyiség,úgyhogy ha ez "álmaid neve" akkor ne hagyd veszni emiatt.


A nőgyógyász sem olyan közeli hozzátartozó,hogy gondot okozzon a névazonosság,de ha nem szeretnéd aadni akkor adj valami hasonlót.Nekem ezek a nevek tetszenek:


Elza,Lara,Maja, Szonja,Laura,Dóra,Arianna,Amira,Norina,Léna,Lilla,Olívia


Benjámin,Ármin,Zsombor,Kornél,Noel,Marcell,Ágoston,Hunor.

2018. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha az orvos Ákos?

Adél meg egy "celeb", és?


Ezzel az erővel ne is adj neki nevet, mert valakit úgyis úgy hívnak a világban mint ahogy a te gyereked. Istenem!

2018. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!