Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónaposan hozzátáplálás?

Eszter20180320 kérdése:

2,5 hónaposan hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
Babám születése óta tápszeres sajnos. Viszont szemmel látható hogy utálja már, csak akkor eszik egy keveset ha már nagyon kiéhezett. Reggel ébredés után eszik rendes adagot, legközelebb dél körül tudok beletukmálni egy felet, és van olyan h egész délután csak vizet fogad el, majd csak este eszik megint. Így semmi napirend nincs, egész nap küszködés. Sír nyafog egész nap, éhes látszik. Már a 4. tápszert eszi, az előzőeket még ennyire se ette. Most ez banános. Doki hümmög, nem mondja h adjak neki mást, de mást sem. Mit adnátok neki? Mert már nem bírom ezt a 4 hete tartó egész napos ordítást a kajáért.
2018. ápr. 17. 10:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! 2,5 hónaposan a hozzátáplálás tényleg nagyon rossz ötlet, ebben igazuk volt az előttem íróknak, csak azt nem tudom, hogy egy kétségbeesett anyának hogy képesek ilyen lekezelő stílusban válaszolni. Sajnos nagyon sok gonosz, rosszindulatú anyuka keveredett ide, kevés a jó ember.

Az én lányom anyatejes, de volt már pár alkalom, mikor nem akart enni és hát szörnyű volt, azt se tudtam mit csináljak vele, szóval teljesen megértem mit érzel. De azt kell, hogy írjam, hogy a gyarapodásával nincs gond, ahogy olvastam, szépen hízik. De mindenképp próbáld a tapszereket és a cumisüveget váltani, az egyik úgyis be fog jönni, csak hát kitartónak kell lenni, ne add fel. Amíg pedig hétről-hétre hízik 150 grammot, tudtommal ennyi az ami már jónak számít, addig ne ess kétségbe, nem éhezik a babád. Kitartást és hiaba tapszeres, a hozzátáplálással várj addig míg fél éves nem lesz :)

2018. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
16%
Kétségbeesett anya?Nem, hanem egy borzasztó ostoba és sötét nő! Aki arra nem volt képes már egy éve, mióta teherbe esett hogy elővegyen egy rohadt könyvet, hogy mikor kell elkezdeni a babát hozzátáplálni!
2018. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18%

Itt vannak azok az anyák akik pár napja egy 2honapos baba mellől bulizni készülő anyának azt írták hogy nem baj a sír a gyerek az éhségtől ki kell bírjon pár órát! Lanyok,hatalmas szégyenfolt vagytok a történelemben :D nem lehetett volna ennek a szerencsétlen nőnek simán leírni hogy nem szabad sőt tilos ebben a korban a ht??ja neeeem persze hát ti ide jártok bunkozni mert otthon apa leolt egy perc alatt és ti meg kussoltok!

Kérdező ennek ellenére velük értek egyet,tilos a hozzátáplálás ilyenkor még! Lehet megeszi amit adsz neki na de gondolj bele hogy a várt eredményt csak akkor éred el ha azonnal egy adagot adsz neki máskülönben a kostoltatás után is kell neki tápszer nem? Még egy 10honapos gyerek is kell hogy tápszert kapjon.Próbálkozz Avent cumival vagy újabb és újabb tápszerrel de ne adj neki még semmit!

2018. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Előző a négy éves keresztfiam tudja hogy a picibabák cumisüvegből isszák a tejet !

Hatalmas szégyen, ha valaki annyira ostoba hogy felnőtt nő létére aki már szült egy gyereket, annyi esze nincs hogy a két hónapossal nem krumplit etetünk! De gondolom a te fajtád ezért véded.

2018. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24%

Na, én leszek az a puszipajtid akinek a százaléka a nullához konvergál. Milyen tápszert eszik a babád? Simát, vagy HA-t? Lehet már írtad, de nem minden sort olvastam a lekezelő, arrogáns hozzászólások miatt. Ha a HA-t kapja, add neki a simát, jobb az íze is és laktatóbb is, persze csak akkor, ha nem allergiás a család. Próbálj meg a kisbabádnak almát vagy körtét adni, ha van jó, megbízható zöldséges ismerősöd, akkor azt pépesitsd neki, ha nincs, akkor vegyél üveges HIPP almát. A másik, amit megpróbálnék az a tejpép, szintén HIPP, natúr is van belőle, meg barackos is, mindkettő 4 hónapos kortól adható, a barackossal várnék még legalább 2 hetet, de a másikat odaadnám. Az én fiam Humana tápszert evett, de soha, semmitől nem lakott jól, ezért elkezdtünk neki Humana tejpépet adni pár kanállal és onnantól béke volt, nem maradt többet éhes.


És még valami:


Gyerekemhez mindenki

Remekül ért, azt hiszi.

Kritizálnak, pusmognak,

Mit vétettem, leszólnak.

Ha császárral, az a baj,

Ha tápszerrel, jaj, jaj, jaj.

Külön szoba, közös ágy!

Cumi kell, vagy ujjszopás!

Hason, háton altatni!

Hadd sírjon csak! Felvenni!

Igény szerint, időre!

Szigorúan! Kötődve!

Glutén és tej, mumusok.

Kerüljem, vagy legyen sok?

Tornáztatni? Oltatni?

Fejleszteni! Á, hagyni!

Otthon ülök? Munkára!

Ha dolgozom? Máglyára!

Minek szül az gyereket,

Ki karriert emleget?

Okít szomszéd, pénztáros,

Szuperanyu, virágos.

Téren, buszon, büfében

Szemléznek ők serényen.

Nem tudok én jót tenni,

Mindnek meg kell felelni?

Dehogy kell, csak egy számít:

Gyerekmosoly, világít.


Minden jót!

2018. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Két és fél hónaposnak miért ajánlgatjátok a négy hónapos kortól adható!!! dolgokat... Van különbség ott is.
2018. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azért ajánlottam azt, mert a kérdező erről írt ki kérdést, a saját tapasztalatomat, ötletemet írtam le, ami NEKEM bevált, a kérdező majd eldönti, hogy kire hallgat, kinek a tanácsát fogadja meg. Az pedig, hogy az van ráírva, hogy 4 hónap azt jelenti, hogy a cég onnantól vállal felelősséget érte, az is csak egy ajánlás. Egyébként meg teljesen mindegy, nem?! Hiszen a who úgyis csak 6 hónapos kortól akarja hozzátáplálni a gyerekeket.
2018. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!