Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hetes kisfiam hasfájó...

4 és fél hetes kisfiam hasfájós ha infacolt kap adhatok mellé édeskömény teát is?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az édeskömény tea is okozhat hasfájást, ha érzékeny rá a baba. Csak óvatosan próbáld ki.
2008. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én adtam mellé, de az előttem szólóval egyetértek. Nálam egy olyan dolog vált be, amit magam sem hittem volna: Chicco görbeüveg (hasfájós üveg) és a kajcsi közbeni (félidőbeni) büfizés. Ja és az Espumisan. Az Infacolt "kinőttük" 4 hetesen. A Gripe Water görcsöt okozott nálunk. Szóval minden baba más.

Üdv

10 hetes csaj anyukája

2008. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk nem vált be az Infacol (mert ez csak akkor jó, ha gázok okozzák a hasfájást), viszont a Normaflore igen, 2 hete hogy kapja, most hagyjuk abba. Mi két étkezés közt Mecsek teával itatjuk, az is görcsoldó és jó puffadás ellen is.

6 hetes kisfiú anyukája

2008. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én az égvilágon mindent kipróbáltam a legjobb a dioscorea villosa 9ch homeos bogyó óránként 5 bogyi vízben feloldva mert ő még nem tudja elszopogatni de kevés víz legyen.És olcsó is 530ft soha nem gondoltam volna,hogy ez hozza a megváltást mert legalább 5000ft-ot költöttem különböző szerekre.jó babázást remélem segíthettem

2008. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!