Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rendben van így a...

Eszter20180320 kérdése:

Szerintetek rendben van így a baba növekedése?

Figyelt kérdés
Védőnő, doki csak cammog, nem mond semmit, csak fura arccal hogy hát éppen jó, várjunk még. De látni rajtuk hogy vmi nem tetszik nekik. Sztem csak lassan gyarapodó típus. Bár neten egyes helyeken átlagosnak nevezik az ilyen gyarapodást. Szóval 3600 grammal született, 3400ra esett vissza, 53 cm. Most 10 hetesen 4900 gramm és 60 cm. Eddig nem aggódtam de a szem forgatás tegnap kicsit elbizonytalanított. Közölték adjak több tápszert, persze arra nem kaptam választ hogy hogyan h nem kell neki több. 10 nap alatt 160 grammot hízott legutoljára.
2018. ápr. 18. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jókedélyű, fejlődik, ügyesedik, erősdik, megvan a napi 5-6 pisis és 1 kakis pelus, ne aggódj. Nekem is lassan hízik a babám, de teljesen jól van, ügyesedik, okosodik, szóval nem fogom megtömni. 😊
2018. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális, csak az orvos és a védőnő hozzá van szokva a sok kövér, túletetett csecsemőhöz.
2018. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kiegyensúlyozott, van elég pisis, kakis pelenkája, akkor szerintem ne tápszerezd. Látszana rajta, ha nem lenne eleg neki a tej. Nekem annak idején azt mondták, 14dkg a heti mininum hízás. A babát kb. hozza ezt. Ja nembtorpan meg a hízása, ha nem indul fogyásnak és nem követel többet, akkor ennyi az adagja.
2018. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!