Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » .36hétre született kislányom....

Fülü kérdése:

.36hétre született kislányom. Most 4hós lesz 29. én nem emeli a fejét sír ha hasra teszem. Volt így valaki? Hogy tudnám megszerettetni vele a hasonfekvést?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azonnal dévényes és párhuzamosan gyerekneurológia.
2018. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy ha gond volna a babával a státusz vizsgálat során nem kellene a gyerekorvosnal szolni, hogy anyuka vigye ide vagy oda a babát?Vagy ez hogy van?
2018. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nem szólt se orvos se vedőnő. Majd kinövi bla bla. Nem jutott más eszembe, gyerek ortopéd magánrendelésre átvittem ismerős dokihoz. Rögtön dévényre küldött. A fej emelés 3 hósan nem ment. 2 hét alatt rendbe tette. Kb 3 hót mentünk hetente, aztan csak 2 hetente, és egész járásig nyomon követte a fejlődését. Kisfiam kifejezetten ügyes gyerkőc lett.

Aki írta, hogy ovis lánya nem olyan ügyes TSMT torna! Nincs késő, menni kell.


Amig nem voltak gyerekeim olyan elit hisztinek gondoltam ezt, de most már láttam milyen káros, ha pl nem mászik a gyerek és már oviban mennyire nagy a különbség.

2018. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!