Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt/van olyan akinek nehezebb...

Volt/van olyan akinek nehezebben jött, vagy akár nem is jött a kistesó?

Figyelt kérdés

Az első baba temészetes úton vagy császárral született?


Mennyi idő alatt sikerült az első baba?Mennyi idő alatt a tesó?


Kellett valamilyen orvosi beavatkozás, gyógyszerszedés, hogy összejöjjöm a tesó?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm



2017. ápr. 5. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekunk az elso jott nehezen. Akkor sikerult, amikor abbahagytam a sportolast es hiztam egy kicsit a sovany alkatomhoz kepest. Elkezdtem tobbet aludni. Terhesvitamint szedtem h konnyebb legyen a teherbeeses viszont nem hasznalt, mar honapok ota nem szedtem mikor sikerult. Vasat viszont szedtem. Es persze a legjobbkor voltunk egyutt.
2017. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első gyerkőc véletlenül sikerült, egy nem védekezős alkalom elég volt. Diplomámat és munkahelyi előléptetést ünnepeltük. Kicsit többet ittunk, nem védekeztünk. De nem gondoltuk, hogy bármi baj lenne, mert nem volt ciklusom, pár évente egyszer menstruáltam. Volt meglepetés, amikor a teszt pozitív lett. A lányunk már 4 éves. Lassan 2 éve nem sikerül a kisteso. Természetes utonszultem, nem volt semmi komplikáció. Viszont a szülés óta extrém hosszú menszeszeim vannak (hónapokig tart egy-egy vérzés). Meddőségi centrumba járunk, most kezdünk majd bele az inszeminációba. Lombik számomra nem ajánlott, így ez az egy esélyünk maradt.
2017. ápr. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 jafnrétti ***** válasza:

Első baba természetes úton született (picit komplikált szülés volt ugyan, de mindketten problémamentesen jöttünk ki belőle, semmilyen maradandó hatása nem volt, csak nagyon hülye helyen volt a köldökzsinór).

Ő mondhatni elsőre sikerült, igazából "védekezés" mellett (jó, megszakítás, tudom, az nem igazi védekezés, de mondjuk úgy, hogy nehezített pálya volt neki, és így is jött).

Tesót csak hét évvel később akartunk, viszont másfél évet vártunk rá aztán.

Kellett orvosi beavatkozás, mint kiderült egy év után, nem volt peteérésem, jártunk meddőségi központba, gyógyszert kellett szednem, és folyamatosan nézték ultrahanggal, hogy hogy állnak a peték :)

Három hónapra kaptam gyógyszert, utána átjárhatósági vizsgálat jött volna és inszemináció, de szerencsére az utolsó gyógyszeres hónapban terhes lettem :)

2017. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ági83 ***** válasza:
Nekem az első azonnal sikerült, császáros volt,sőt még utána gyógykaparás is volt. A második egy év múlva sikerült egyből,de nem maradt mwg sajna,ahogy a harmadik terhességem sem szintén egy évvel később. Pm alulműködésem lett az első terhességem után,amit kezelnek. Most megyek kivizsgálásra mi lehet a baj!
2017. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fiunk a második próbálkozós hónapban fogant, terhesség alatt minden OK volt, hüvelyi úton született.

1 éves korában kezdtünk próbálkozni.

Időközben pajzsmirigybetegséget diagnosztizáltak nálam.

Az elmúlt 4 évben nem folyamatosan, de azért elég gyakran próbálkoztunk.

2017. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Unokahúgom egy nyaralás alkalmával fogant teljesen spontán :)

Ennek tíz éve és azóta sincs kistesó, hiába minden, ráadásul

2017. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.


Szóval a pár azóta mindent megpróbált, de semmi, csak a lombikot nem, de közben már a válás szélén állnak sokszor, egymást okolják... ahelyett, hogy lveznék az életet és a lányukkal-egymással foglalkoznának egy meg nem született gyereken túréztatják magukat.

2017. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.Mi még nem kezdtünk el próbálkozni (ebben a hónapban szeretnénk) de nálunk sok probléma volt...nekem magasvérnyomás (ami terhesség után elmúlt,) hellp szindróma miatt koraszülés császárral és kicsit félek, hogy nem fog összejönni a kistesó.Nőgyógyásszal a jövőhéten konzultálok, hogy milyen vizsgálatokra van szükség a hellp miatt, milyen gyógyszert kell szednem stb.De nagyon félek, hogy nem fog összejönni, vagy ha mégis akkor valami gond lesz.
2017. ápr. 5. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokszor a stressz a kivalto ok, ugyhogy probalj megnyugodni es arra gondolni, hogy minden a legnagyobb rendben lesz es konnyen ossze fog jonni a baba. Szurkolok Nektek!
2017. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első lányom a gyógyszer abbahagyása utáni első hónapban összejött, természetes úton született kiírás előtt 2 nappal. Kisebbik lányom 14 hónap alatt jött össze. Novemberben fogant meg, januárban kezdtük volna a kivizsgálásokat. Ő is természetes úton született, kiírás előtti napon. Több babát nem szeretnénk.
2017. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!