Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar fordúlni?

Miért nem akar fordúlni?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz pár nap múlva és semére se akar fordulni se hasra se hatra... mindent elkovettem voltunk devenytornan semmi baja... már nem tudom mit tegyek hiaba tornazik akkor se .. a fenekét emelgeti ugy akarna fordulni de az se megy.. mit kellene tennen hogy sikerüljön átfordulnia mivel motiválhatnám .. a jatekai val probaltam meg minden féle dologgal semmi se érdekli annyira h átforduljon
2018. máj. 5. 07:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat a sok helyesiras hibaert telefonrol irok 😂
2018. máj. 5. 08:01
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha dévényen azt mondták, semmi baja, akkor az vsz úgy is van. Védőnő mit mond? Még a korai felesztőbe vihetitek, ha a gyermekorvos/védőnő úgy ítéli meg, bár én egyik se vagyok, csak egy anyuka, de sztem fél évesen ez még nem probléma.
2018. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
*fejlesztőbe
2018. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az segített, hogy reggeltől estig a földön volt, csak aludni tettük be a kiságyba.Körberaktuk játékokkal és pár hét alatt nekiállt forogni.
2018. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hetente járunk devenytornára most jön ki a foga felül nagyon nyügős semmit se akar szegenykém meg hason se akar lenni.. szoktam vinni babatornára és itthon is nyomkodom de nem akar forogni valamiért.. meg hason is ordít pedig eddig elvolt 20 percet is
2018. máj. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!