Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismanóm ma beütötte a fejét...

Kismanóm ma beütötte a fejét az asztal lábába. Lehet valami következmény? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A nappaliban játszottunk és egy pillanatra nem figyeltem oda.7 hónapos kisfiam eldőlt és magam sem tudom hogyan de közel volt az asztal és beütötte a fejét.Szegénykém nagyon sírt de a kedvenc kis játékával hamar le tudtam nyugtatni.Egy pici karcolás van a fején meg egy kis dudor és a fülecskéje is egy picit be van dagadva.Figyeltem egész nap nem volt változás, orvosnak nem mutattam mert szerintem nagyobb volt az ijedtség.Mégis lehet esetleg valami következmény?Köszönöm.
2010. jún. 13. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy lenne bármilyen következménye - a kisgyerekek sokkal "strapabíróbbak", mint a felnőttek...

azonban, ha az téged megnyugtat, akkor vidd el orvoshoz - ártani nem árt.

(háromgyerekes apuka)

2010. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rögtön sírt, utána pedig hamar megnyugodott, illetve napközben sem volt rossz a közérzete, akkor nem. Esetleg éjszaka is jobban figyelj oda rá, de szerintem nem lesz gond, ne aggódj! :)
2010. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!