Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nyűgös, ez normális?

Nagyon nyűgös, ez normális?

Figyelt kérdés
2 hónapos babám sokat alszik, de mikor ébren van, akkor 5 vagy ritkán 10 percet van el pl játszőszőnyegen, pihenőszékben, utána elkezd nyafogni. Sokat van ölben, de még ölben is hamar elkezd sírni. Szerintem ez nem normális, mert több gyerekem is van, és egyik sem csinált így. Szerintetek mi lehet ennek az oka?
2018. máj. 13. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg normális, pedig csak egy gyerekem van. :)
2018. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Normális.

Mondom ezt úgy,h. az én lányaim ugyanezt csinálták :)

2018. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 fiam van. Mindkettő ilyen. A másodiknál már meg sem lepődtem 😀
2018. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen??? Ölben is folyton nyafog? Nekem ezt nem csinálták ennyire. Nyafogtak, de ha felvettem őket, semmi bajuk nem volt, ha nem voltak éhesek, álmosak.
2018. máj. 13. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig normális.Csajszim is ilyen.Valoszinuleg a többi gyerkoccel szerencséd volt.
2018. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó ég, és mikor lesz jobb a helyzet?
2018. máj. 13. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Azért engem is aggasztana,ha kézben is nyafog. (Bár persze elhiszem,hogy van ilyen gyerek)

Pocakja nem fájhat? Kis tornával nézd meg,hogy nem járnak-e szelek. Pelus nem szorít? Elég neki a tejcsi?

Sajnos az én babámnál is igy vettük észre,hogy kevés a tej. Ezek a nyafik egy idő után átmentek ordításba.

Unokahúgom sokáig volt,hogy sokat sírt aztán egyszer véletlenül rájöttek,hogy fázós. Nyáron is be kellett takarni.

2018. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A megerzesedre hallgass, ha ugy erzed, valami nem oke, jarj utana. De amugy az en gyerekem olyan volt babakent, hogy folyton hordozni kellett, ertsd mozgatni, es azt sem babakocsiban, hanem kezben, vagy hordozokendoben, mert akkor volt nyugodt. Lehet oka idegrendszeri eretlenseg, amin kesobb tsmt tornaval lehet javitani, vagy csak szimplan jobb lesz, ahogy no. Nekunk az ulnitudastol lett jobb.
2018. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na éppen ez az. Kendőben alszik, hordozom,velünk alszik, nem hagyom magára sìrni. Azt képzeltem, majd milyen nyugis lesz ettől. De nem. Mi lenne,ha nem így csinálnám??? Egész nap ordítana? Remélem, kicsit jobb lesz 3 hó utá, akkorra elvileg már nrm olysn sírós a többség.
2018. máj. 14. 00:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztalytarsamnak is hasonlo tipusu a gyereke. Lehet oka egyebkent allergiara valo hajlam is, rejtett reflux, emiatt nem jo nekik vizszintesben lenni. Viszont csak szimplan lehet nagyobb igenyuk a mozgatasra, testkozelsegre. Nalunk 3 honapos korara valoban jobb lett, foleg az altatas, addig le sem tudtam vele napkozben ulni, mert azonnal felebredt, es sirt, meg a hintaszekben mozgatas is csak akkor valt be, ha mar nagyon melyen aludt. A magamra kotes mukodott egyedul, es a folyamatos seta. Erdekes, ejjel azert le lehetett tenni magam melle, bar 3 honapos koraig sokszor magamra kellett tennem hajnalban, ha aludni akartam, a mellkasomon aludt olyankor. Aztan fokozatosan egyre jobb lett. Kitartas.
2018. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!