Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír egész nap?

Miért sír egész nap?

Figyelt kérdés
Segítsetek. Annyira kétségbe vagyok már esve. A kisfiam 2 hetes. Napi rutin: egésznapos sírás. Egy nap kb 15-16 órát sírással tölt.mit tegyek? A védőnő szerint hasfájás. De nem tudom elképzelni hogy ennyire. Minden cseppett megvettünk neki de semmitse használ. Egyedül vagyok a kicsivel minden nap. Nagyon kikészültem már :(

2018. máj. 17. 20:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Lelkileg nyugodt terhessèged volt, vagy stresszes?
2018. máj. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem volt túl nyugodt :/
2018. máj. 18. 05:51
 13/23 anonim ***** válasza:

"Espumisan,bio gaia és infacol."


Igen, ezek azok, amik nem érnek semmit.

Anyai diéta + colief.

2018. máj. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%
Hasonló helyzetben nálunk megváltás volt a Suttogó. A kislányom akkor nyugodott meg, amikor lett fix napirendünk. Ezzel együtt érdemes elvinni orvoshoz. Barátnőm úgy járt, hogy 2 hónapig ordított éjjel- nappal a gyerek. Járt vele orvostól orvosig. Mindenhol lerázták azzal ,hogy hasfájás és majd elmúlik. Talán a hatodig orvos jött rá, hogy a születéskor kimozdult egy csigolya a gyereknél. Csontkovács helyrerakta, utána nyugi lett.
2018. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13# as jól írja . Mi is mindent kiprobáltunl de semmi nem jött be . Míg nem visszajött a laktozom.. (terhesség alatt semmi tünetem nem volt ) . Abba hagytam minden tejterméket mert a gyógyszerem nem szedhetem .. kezdtünk javulni de még mindig nem volt jó . Hétfő óta adom neki a coliefet azota normálisan tud kakilni is és sokkal mosolygósabb . Most 6 hetes .
2018. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mert hasfájós, ismerősé is 0-24 ordított kb. 3 hónapos koráig :/
2018. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Akkor ezt a Coliefet ezt születésétől fogva lehet használni?
2018. máj. 18. 11:50
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen . csak ehhez kell az is ,hogy te is kivond a tejtermékeket az étrendedből. Ugy tudom otthon is borsos ára van de megéri .
2018. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Edesanyak szakertoi csoportban kerdeznek a helyedben a facebookon, ott van a temaban kompetens gyerekorvos, szoptatasi tanacsado is.
2018. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Minden baba más, de az enyémek ha a hasuk fájt, megnyugodtak, ha hasaltattam őket az alkaromon. Főleg a kicsi volt mikor ordított tovább, neki kapcsoltam porszívót (tableten és halkan) elaludt rá. Sajnos azóta se szokott le róla, 10 hónaposan is azzal alszik babakocsiban ráadásul, de ezt 6 hetes korában kezdtem, ezzel meg is szűnt az állandó ordítás. Korábban 1 hetesen az volt a baj, hogy én is nagyon sokalltam azt, amit meg akart enni, meg hallgattam az orvosra, hogy legyen 7-8 étkezés. Eredmény: folyamatos bömbölés. Tápszeres baba és 100 mili volt az igénye, de csak napi kb 6x. Majd hagytam ennyit enni, ezután voltak nyugisabb időszakok de hasfájós is volt, allergiás a baba, tesója is az meg mi is. (Kapott is 1 hetesen állítólagosan tejmentes tápszert, csak nem volt jó, normálisat meg csak gasztros szakorvosi javaslat alapján lehet de arra várnunk kellett 4 hónapos koráig :/) Egész nap sírt, viszont feltűnt, hogy séta után jobb hangulatban van és minél többet van ébren, annál jobban sír. Na ekkor kezdtem, hogy aludjon, bármi áron, így jött a babakocsi + porszívó hang. Utána már "csak" a hasa fájt, az meg addig, amíg nem kapott tejmentes tápszert. Szóval nem volt könnyű vele az első pár hónap.
2018. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!