Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír egész nap?

Miért sír egész nap?

Figyelt kérdés
Segítsetek. Annyira kétségbe vagyok már esve. A kisfiam 2 hetes. Napi rutin: egésznapos sírás. Egy nap kb 15-16 órát sírással tölt.mit tegyek? A védőnő szerint hasfájás. De nem tudom elképzelni hogy ennyire. Minden cseppett megvettünk neki de semmitse használ. Egyedül vagyok a kicsivel minden nap. Nagyon kikészültem már :(

2018. máj. 17. 20:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Utolsó .. szomorú ,hogy 4 hónapos koráig hagyták kínlódni szegényt . Számomra furcsa ,hogy otthon az orvos nem mondja a Coliefet. Mi Angliában élünk .. amint elmondtam védőnőnek a dolgokat azt mondta vegyem meg és ha beválik felirattatja receptre így ingyen kapjuk majd meg . Ilyenkor örülök neki ,hogy nem otthon szültem .
2018. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21: alig akarták így is felírni neki. :/ ráadásul mindenki tejallergiás itthon, nem értem miért húzták eddig.
2018. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem az első néhány hónapban gyakorlatilag hozzám volt nővé a gyerek. Ha nem a cicin volt, akkor kendőben rajtam, vagy a karom an fekve aludt. Ha csak két lépést arrébb mentem, már ordított. Aztán egyik pillanatról a másikra vége lett, hirtelen mosolygós lett, másokkal, sőt egyedül is elvan, elalszik a babakocsiban stb. Azt mondják, ez a 4. Trimeszter, amikor alkalmazkodik a kinti világhoz. Nem tudom, nálatok mi a baj, de nekünk csak a testközelségem segített.
2018. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!