Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Besértődöt a gyerekorvos mert...

Besértődöt a gyerekorvos mert leváltottam? Ti leváltották volna a helyembe?

Figyelt kérdés
6 hetes babámat betegen megfázva maszk nélkül vizsgálta meg láthatóan nagyon megvolt fázva .Szerencsére nem kapta el a babám ,de megfogadtam soha többet nem viszem hozzá ,váltottam is .És vissza hallotam hogy panaszkodot hogy leváltottam.
2018. máj. 18. 09:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%

#3:

nem azt mondom, hogy nem használják a kézfertőtlenítőket az ápolónők, de azért kételkedem. saját példán, bölcsődében dolgozóként mondom, hogy amikor a bölcsődeorvosok jönnek, egyikük sem mos kezet, miután a beteg gyereket megvizsgálta. és lehet hogy épp egy lázas, tök beteg gyereket vizsgál, akinek antibiotikumot ír fel, miután megvizsgál egy egészséges gyereket, akinek csak egy mezei státuszvizsgálat kell. ha ez a státuszvizsgálatos egy kisfiú pl. megnézi, megfogdossa a kukacát, aztán a következő gyereknek simán megnézi a torkát, nyúlkál a szája körül.


kérdező: jól tetted, bár ott helyben is figyelmeztethetted volna a dokit, hogy jó lenne ha feltenne egy maszkot, mert nem akarod hogy elkapja a babád. ha ennek ellenére is váltasz, legalább tudja hogy miért, ill. lehet, hogy legközelebb gondolt volna ilyenre is.

2018. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
Hány hete kattogsz már ezen? :o
2018. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Hány hete :)) --- most érettségizik a baba!
2018. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a sztorit én is már legalább harmadszorra hallom.


Amúgy orvosként mondom, hogy a gyerekek mellett mi vagyunk nagyobb veszélyben :) Életemben nem voltam annyit és annyira beteg, mint a kéthónapos gyerekosztályos gyakorlatomon (amiből kellemes 2-t hiányoztam is így)... Pedig folyattam a fertőtlenítőt mint a gép, de nem védett meg a szembe tüsszögő és köhögő kölkök hadától :D


Ettől persze a kézfertőtlenítő használat az egészségügyben tragikus sajnos, és ezzel szembe kell nézni.

2018. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__beteg..

Ez is a te kérdésed?


Hú! De jó!

Én csak olvasgatni járok ide, de úgy látom, tőled még sok érdekes kérdést kapunk, mire 20 lesz az a gyermek. 😁

2018. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
váltottunk.15 biztos, hogy ugyanaz? itt még tudott, a múlt idő két t-jéről...
2018. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
9%

3-as


A kórteremeben ott volt a fertőtlenítő nekik és a szülőknek.Érdekes módon egyik se nyúlt hozzá az 5 nap alatt amíg ott voltunk ahogy maszkot se vettek.De persze te sokkal jobban tudod miről írok mert ott voltál velünk!

Vicc komolyan!Olvass inkább utána mennyi kórházi fertőzés van mielőtt pontozgatsz.

2018. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mar megint te meg a sztorid ?
2018. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sértődött be (egyébként is megsértődni szoktak...). Örül, hogy egy hülyével kevesebb.
2018. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
En megkerdeztem volna. En allergias vagyok a kora tavaszi,tavaszi, kora nyari,nyari fakra es fufelekre is szoval mindenre ami picit viragzik is. :D ilyenkor taknyomnyalam egybefolyik kohogok orrom voros. Allergia gyogyszer nem sokat hasznal az aszthma spray meg annyit se. Pedig van a keetunkben orgona, bodza bokor szonszednal gyumolcsfa ilyenkor nyar vegeig total kesz vagyok :(
2018. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!