Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyuszis motor vagy bébitaxi 1...

Nyuszis motor vagy bébitaxi 1 éves szülinapra?

Figyelt kérdés

Valami kis járgányt vennék neki, de bizonytalan vagyok melyik volna jobb.

Ezekre gondoltam:

[link]

[link]


Esetleg kismotor, de szerintem azt még tuti nem tudná használni, mert még pici hozzá.


2018. máj. 29. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nyuszimotor.


Utána jöhet ilyen kismotor:

[link]

Auchanban 2500-3000 Ft körül van.

Ez stabilabb, könnyen irányítható. Fiam imádta.,

De megtanulni nyuszimotoron tanult meg motorozni.

2018. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindkettő van. A bébitaxit 1 éves korában kezdte el használni, most nőtte ki. A nyuszis motort meg kb. 2 hónapja használja. Júliusban lesz 2 éves. Ha nincs a gyereknek bébitaxija akkor azt javaslom előbb.
2018. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a nagynak első születésnapjára bébitaxit vettünk anno, ami akkora sikert aratott, hogy most a kicsinek, aki 13 hónapos, gyereknapra azt vettünk. Egyáltalán nem érdekli :)
2018. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak a bébi taxi volt a nyerő. De mi úgy csináltuk, hogy az auchanban kipróbálta ráült mindkettőre és a taxit kezdte el lökni a lábával a nyuszisat simogatta.
2018. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elöször volt bébitaxi utána motor :)
2018. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Bébitaxit vettünk a fiam 1. szülinapjára, és imádta, hónapokig húzta maga után mindenhova.

El se tettük, 21 hónap különbséggel jött a kistesó, aki most lesz 11 hónapos. Imádja ő is, csak én már bánom, hogy nem raktam el, járássegítőnek használja, annak kissé veszélyes. :/ (bár úgyse hagynám magukra őket...)

2018. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiam kapott nyuszis motort húsvétra. Állandóan előre borult vele, pedig tudta hajtani. Nem tartom biztonságosnak.
2018. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

A nyuszisról olvastam máshol is hogy borulékony, azt inkább hagyjuk.

2018. máj. 29. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!