Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba alvása megválto...

8 hónapos baba alvása megváltozott, mi lehet az oka? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapos babám eddig minden reggel 9 és fél 10 között ébredt fel kipihenten. 3 napja ez megváltozott reggel fél 8 és 8 között kell. A legnagyobb baj az,hogy álmos marad,csak szenved,nyügös de nem alszik vissza,így megy kb 11 ig akkor nagy nehezen elalszik 2 órat és utána mint akit kicseréltek,ki alussza magát és olyan mint 3 nappal ezeleőtt reggelente. Nem tudom mi az oka,most kezd mászni és lépegetni. Lehet mozgáfejlődés miatt? Vagy a meleg,nem tudom. Másnak volt ilyen?


2018. jún. 1. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, fogzás, mozgásfejlődés, meleg, front, telihold... 😁 Egy dolgot megtanultam három gyerekkel, SEMMI nem állandó, beleértve a már egyszer beállt és jól működö napirendet is. Sajnos, de ez van.
2018. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az #1-es nagyon jól írja.Nàluk még semmilyen "szokàs" sem hosszútàvú.
2018. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!