Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülő helyzetből leesett a 11...

Ülő helyzetből leesett a 11 hónapos babám az ágyról?

Figyelt kérdés
Tegnap késő délután történt, párom pelenkázta, a telefonja megcsöŕrent, én odavittem neki, a gyerek már addigra át volt pelenkázva és mindketten figyelmetlenek voltunk, ő pedig hirtelen leesett. A fejével érkezett le, az orra vérzett, de nem sokáig. Inkább először az oŕrát ütötte be.Nem sokáig vérzett. Beütötte és láttam, hogy vérzik már rögtön vettem a cipőm és indulni akartam vele a kórházba, de mindenki azt mondta nyugi. Anyaék is azt mondták , átjöttek a szomszédból. Ezen kìvül utána semmi baja nem volt, felsìrt rögtön, nem láttam rajta, hogy szédül, úgy alszik mint máskor, nem hányt, sokat játszik, nevet. Mégis aggaszt, azóta is annyit sírok. De mindenki azt mondja, hogy nyugi. Mégsem tudok.Nem veszek észre furcsát a viselkedésén.mit gondoltok?léci ne írjatok ilyen ijesztő dolgokat, hogy mi lehet, csak annyit hogy ti mit csinálnátok? Így is bele vagyok betegedve.
2018. jún. 3. 20:35
1 2
 1/14 Kata Balázsné válasza:
80%
Bízzunk benne,hogy nincs semmi baj. Ha a kedve jó,eszik iszik úgy mint máskor akkor nincs gond. Saját magad megnyugtatására holnap vidd el a gyerekorvosotokhoz.
2018. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk pont ugyanilyen történt 13 hónaposan. Elvittük, megröntgenezték a kis buksiját és hazaengedtek. Azt mondták, 1 év alatt ilyenkor éjjelre bent tartják megfigyelésre, ez a protokoll. De mivel nálatok már eltelt 24 óra és nincs gond, már tök feleslegesen aggódsz.
2018. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Ez komoly? Tegnap óta sírsz mert elesett a gyereked?

Mi lesz veled még a későbbiekben?

Tudod mennyit fog esni súlyosakat is akár, míg elkezd járni, majd míg megtanul stabilan járni, jön a kismotor meg a társai, ha mindet megsíratod depressziós leszel a végén.

Ha aluszékony, hány esetleg, csillapíthatatlan a sírása, akkor van gond amúgy meg próbáld ezeket lazábban venni mert a gyerekedet is megijeszted aztán mindentől félni fog.

2018. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi! A legtöbb baba előbb-utóbb leesik valahonnan, akármennyire is figyelnek a szülők. Milyen magas az ágy? Ha 50 cm-nél nem magasabb, akkor valószínű, hogy nincs gond. Szerintem, ha baj lenne, akkor az már kiderült volna, hiszen több mint egy nap telt el azóta. Velünk is volt ilyen. Nekem is nagyon lelkiismeret furdalásom volt, de figyelgettem a tüneteket és szerencsére nem lett semmi baja! Szerintem nálatok sem lesz gond. Ne érezd magad rossz anyának!
2018. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodj meg nem lesz semmi baj.
2018. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Mi baja lenne? Elárulom: semmi
2018. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden fejserulest komolyan kell venni. Ha nem is rohansz vele, 3napig érdemes szemmel tartani. Az agyràzkódàs tünetei 3napig jelentkezhetnek figyelned kell, hogy aluszékonyabb e mint az előtt jelentkezik e hànyàs stb. Igen lesz még ilyen, igen hozzá kell szokni, de ezek a leszarom stílusú hozzászólàsok mik??? Nàlunk is megtörtént az esés és paramami se vagyok, de jobb ha nem hagyjuk ezeket figyelmen kívül
2018. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha egy ilyen kicsi fejjel leeseik és vérzik az orra én megnézettem volna. Nem értem miért esik le ennyi gyerek az ágyról. Miért van ott egyáltalán?
2018. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Manapság túlféltik a gyerekeket. Én babakoromban fejjel előre leestem a mosógépről és nagyot koppant a fejem a földön. Mégis itt vagyok és semmi bajom.
2018. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, az ilyen "bölcs" dolgokat inkább tartsd meg magadnak. Azt gondolod hogy azért mert neked nem lett baj, másnak sem lehet. Ezzel a logikai eszmefuttatással élsz?! Felettébb ostoba ember lehetsz. Ez a baj a gyk oldalával....bárki adhat tanácsot sajnos.


És igen, fejsérülést meg kell nézetni, 1 éves kor alatt mindenképp. Ezt a gyerekorvos mondta amikor bementünk. Az, hogy sok itt a leszarom-szülő mert azon vagánykodnak hogy ki tojja le jobban a gyerek baleseteit, szerintem kártékony.

Ha aggódok bármi miatt, anyósom mániája hogy legyint, óh az ő fia havonta a balesetin ült, nem kell úgy aggódnom mert a gyerekeknél gyakori...hát erre csak azt tudtam volna mondani hogy én ezzel nem büszkélkednék hogy ilyen "figyelmes" anyuka voltam.

2018. jún. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!