Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a babám az ágyról....

Leesett a babám az ágyról. Lesz valami baja?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányom és tegnap este egy pillanatra nem figyeltem és leesett az ágyról. Azonnal felsírt utánna figyelgettem de nem látok rajta semmi változást. Esetleg valaki volt már ilyen helyzetben? Pár válasz megnyugtatna.

Lehetr mégis valami baja csak én nem veszem észre?


2017. jan. 28. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Semmi baja nem lesz.

Mindharom gyerekem legurult az agyrol anno.

2017. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, az én gyerekeim is estek párszor, semmi bajuk nem lett. Figyelgesd azért
2017. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Hova esett (szonyeg? Jarolap?)

Megnyugodott-e? Mennyi ido utan?

Milyen magas az agyatok?


11 honaposan esett le a kisfiam jarolapra a nappaliban a kanaperol, szaja felszakadt belul icipicit de elvittem egy gyors rontgenre. Megneztek, semmi baja, azt mondtak hogy ha kisebb lenne bent tartanak ejszakara csak megfigyelesre, mert mivel picit az orra is verzett egyertelmuen pofira / fejre esett. Nem lett semmi baja vegul, hazamentunk, elaludt.

2017. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Figyeld hogy minden rendben van e. Kisfiam 8 hónapos, esett már le párszor, pedig mindig figyeljük, fogjuk. Pici sírás volt mindig, aztán játszott tovább.

Fog még leesni amíg meg nem tanulja hogy óvatosnak kell lenni.

2017. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sőnyegre esett. Nem vérzett semmije. Kb 5-10 perc aladt megnyugodott szerintem csak az ijedségtől sírt. De nem tudom pontosan mennyi idő volt mert ugy megijedtem hogy nem figyeltem semmire csak a babára

Nem tudom milyen magas az ágy. Én 175 cm vagyok és nem ér a térdemig az ágy szerintem max fél méter de szerintem nincs annyi

2017. jan. 28. 09:27
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
O akkor nincsen semmi baj :) 25-30 centi a szonyegre. Ekkorat ugyis fog huppanni ha majd jarni tanul, napont 15-szor :)
2017. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lemértem kb 40 cm az ágy
2017. jan. 28. 09:47
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
A szonyeg miatt azt mondanam nem baj. En a jarokap miatt vittem be mert az kemeny. (Meg nyilvan az orrverzes is megijesztett)
2017. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha nagyon izgulsz, vidd be a gyermek ugyeletre, hogy nincs-e esetleg agyrazkodasa, kutacs rendben van-e stb.

Komolyabb baj akkor lenne, ha hanyna az eses utan esetleg nem beszelne, bar egy 5 honapos nyilvan még nem beszel...

Az en lanyom is legurult mar tobbszor a francia agyrol 1 eves kora elott, nem lett baja.

2017. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyszer, mikor már etetőszékben ültem, felraktam a lábamat az asztalra, és hanyatt vágtam magam. Igen magasról, lendületből a küszöbön csattant a kopasz fejem. Állítólag csupa véraláfutás lett, meg minden. Anyámék megröntgeneztettek, stb., semmi bajom nem lett, viszonylag normális vagyok. :P


Amúgy nálatok nem hiszem, hogy bármi gond lehetne, főleg hogy nem esett nagyot, szőnyegre esett, és már el is telt azóta egy idő...

2017. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!