Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülő helyzetből leesett a 11...

Ülő helyzetből leesett a 11 hónapos babám az ágyról?

Figyelt kérdés
Tegnap késő délután történt, párom pelenkázta, a telefonja megcsöŕrent, én odavittem neki, a gyerek már addigra át volt pelenkázva és mindketten figyelmetlenek voltunk, ő pedig hirtelen leesett. A fejével érkezett le, az orra vérzett, de nem sokáig. Inkább először az oŕrát ütötte be.Nem sokáig vérzett. Beütötte és láttam, hogy vérzik már rögtön vettem a cipőm és indulni akartam vele a kórházba, de mindenki azt mondta nyugi. Anyaék is azt mondták , átjöttek a szomszédból. Ezen kìvül utána semmi baja nem volt, felsìrt rögtön, nem láttam rajta, hogy szédül, úgy alszik mint máskor, nem hányt, sokat játszik, nevet. Mégis aggaszt, azóta is annyit sírok. De mindenki azt mondja, hogy nyugi. Mégsem tudok.Nem veszek észre furcsát a viselkedésén.mit gondoltok?léci ne írjatok ilyen ijesztő dolgokat, hogy mi lehet, csak annyit hogy ti mit csinálnátok? Így is bele vagyok betegedve.
2018. jún. 3. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az enyém ennyi idősen a kanapén ült fel, és azzal a lendülettel mindjárt mellé, a dohányzóasztal alsó polcának széle fogta meg a tarkóját.

Basszus,mellette ültem, még a kis lábát is fogtam, mégis megtörtént a baj.

Sírt, hüvelykujjnyi bevérzés lett a tarkóján... majd kapott cicit, közben figyeltem, de nem szalajtott a szeme, nem hányt, nem lett aluszékonyabb... csak lett egy sokkal jobban odafigyelő anyja a továbbiakban.


Nyugi!

2018. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én unokahúgom is leesett, mikor één vigyáztam rá.


Nagy ügy, fél másodpercre álltam fel mellőle, persze, hogy akkor támadt kedve lefordulni :D

2018. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es, honnan írsz?


"Szalajtott a szeme" - ezt nem is hallottam még ezelőtt :)

2018. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bácska
2018. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!