Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hol alszik a babatok?

Nektek hol alszik a babatok?

Figyelt kérdés

A parom szeretne ha a mi szobankban aludna, de en viszont azt szeretnem, ha megcsinalnank neki egy kulon szobat,hogy rendesen elferjenek a kis cuccai,meg o is. Szerintem egeszsegesebb igy.

Nektek hol alszik/aludt a babatok?


2018. jún. 14. 08:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egy szobában alszik velünk de a saját àgyába nekem igy megnyugtatobb.
2018. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mikor a nagy megszületett volt sajat szobaja, napközben ott aludt, de volt egy kiságya a halóban is, éjjel velunk aludt. 4-5 hónaposan tettem éjjelre is külön, mikor már nem kelt éjszaka. Ő azóta is külön alszik. A kicsi most 4 hónapos, ő még velünk alszik ugyanúgy a hálóban, majd egyszobába kerülnek, mikor átalussza az éjszakat és napközben is egyszerre alszanak, addig marad velünk, így egyszerűbb mert nem zavarja a nagyot, ha kel éjjel és napközben is nyugodtan tud aludni a halóban, míg a nagy a szobájában vagy a nappaliban játszik. Szerintem, ha van külön szoba, akkor oda rendezzetek be, aztan max az első pár hónapban alhat veletek, míg többször kel szopizni.
2018. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mindharom koztunk aludt, 3 eves korukig.
2018. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

jún. 14. 11:08

Mitől vagy nyugodt? Hogy barmikor rafekhetsz és összenyomod? Vagy a fejere huzod/huzza a takarot? Vagy hogy nincs alatta legzesfigyelő és sosem vennéd eszre, ha baj lenne? Vagy, hogy legurulhat az ágyról? Aludj vele, ha akarsz, de legalább ne legyen mar az az illuziod, hogy ez biztonságos.

2018. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!