Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdte el babátok az...

Mikor kezdte el babátok az ülést tanulni?

Figyelt kérdés

Egyaltalan hogy kezdenek felulni? Maguktól vagy ültetni kell?

Bocsi.. első gyerek és nemtudom elképzelni sem h felül.:) ez is egy hosszabb folyamat?


2018. jún. 14. 13:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!:) segitokesz volt mind.



Szerintem 8honapos babánál már más ,mint pl 4hónaposnál. Azért mondhatták, nem?:/

2018. jún. 15. 09:35
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban 2 honap kuszas vagy maszas kell ahhoz, hogy eleg eros es fejlett legyen az izomzata az uleshez. Az en gyerekem viszonylag koran, 6,5 honaposan ult fel (4,5 honaposan kezdett kuszni). Sosem ultettuk, en ugy tudom, nem szabad siettetni. O ugy kezdte, hogy oldalt megtamasztotta magat, illetve maszasbol kiult, es egyre fentebb tamaszkodott, aztan egyszercsak mar nem.
2018. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában 6-7 hónapos kortól próbálkoznak, felhúzzák magukat a babakocsiban, kúszás-mászásból tudnak még jól felülni. Erőltetni nem kell.
2018. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem is eroltetem. Annak a híve vagyok, hogy akkor csináljon mindent amikor érett és erős a dolgokhoz.. rossz nézni amikor ilyesmiket siettetnek. Azért volt ez a tippem, mert a babám nyakát pl kelletz erősíteni 2hétig kb tornáztattam, azóta nagyon szépen tartja és már át is fordult.
2018. jún. 15. 14:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Lányom most 5 honapos,1 honapja erölteti a felűlest hasbol de olyan szinten hogy volt olyan h kihányt mindent mert mèg evés után is azt gyakorolja.Ha nem engedem akkor meg nagyon sir,termeszetesen meg nem tud felűlni csak probálkozik,de ugy tudom hogy hasbol nem is tud felűlni.
2018. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!