Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A barátom összeszedett valami...

A barátom összeszedett valami hányós hasmenéses vírust (tegnap kezdődött).13hetes kisfiunkat az orvos javaslatára elvitte anyukám. Nehogy elkapja.Jól tettem?

Figyelt kérdés
tápszeres baba így etetés megoldva.barátomnak ma már nem megy a hasa, nem is hány, viszont lázas.magas 38-39fokos.nekem hőemelkedésem,amúgy jól érzem magam.csak a pici hiányzik nagyon-nagyon.de biztos jobb így, nehogy elkapja,hisz ha egy felnött embert így levesz a lábáról ez a vírus, mi lenne szegénykémmel?ha barátom holnap jól lesz és nekem se lesz bajom vasárnap hazahozzuk.de addig megőrülök!
2008. okt. 31. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
utolsó előttinek: Látom neked nem azért lett gyereked mert szerettetek volna a pároddal inkább felcsináltattad magad hogy legyen egy saját gyereked... mi az hogy elfelejtette anyád a dolgát? netán már fizetsz neki 50 évesen egy bejárónőt aki kitörli a seggét mert azt is elfelejtette :DDD bár ha ilyen HP-t nevelt fel mint te akkor ne vidd hozzá...
2008. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!