Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A barátom összeszedett valami...

A barátom összeszedett valami hányós hasmenéses vírust (tegnap kezdődött).13hetes kisfiunkat az orvos javaslatára elvitte anyukám. Nehogy elkapja.Jól tettem?

Figyelt kérdés
tápszeres baba így etetés megoldva.barátomnak ma már nem megy a hasa, nem is hány, viszont lázas.magas 38-39fokos.nekem hőemelkedésem,amúgy jól érzem magam.csak a pici hiányzik nagyon-nagyon.de biztos jobb így, nehogy elkapja,hisz ha egy felnött embert így levesz a lábáról ez a vírus, mi lenne szegénykémmel?ha barátom holnap jól lesz és nekem se lesz bajom vasárnap hazahozzuk.de addig megőrülök!
2008. okt. 31. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Szerintem igen, tényleg nem szabad kitenni egy ilyen pici babát ekkora veszélynek! Reméljük nem kaptad el a barátodtól!!!!

Boldog babázást kívánok 5 hónapos anyuka!

Írj, hogy mi volt vasárnapig gondolok rátok, hogy mi hamarabb meggyógyuljatok!

2008. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi, írok.

tényleg remélem ,hogy nem lesz bajom, egésznap csak hőemelkedésem van és kótyagos most estére a fejem.remélem csak a sok stressztől.

2008. okt. 31. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem a párod ment el a szüleihez vagy valamelyik rokonhoz?A baba meg maradhatott volna az anyukájával vagyis veled.Arról nem is beszélve,hogy te sem kapod el a nyavalyát.Én így tettem volna.De persze lelked rajta.
2008. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ja, hát ez éjjel eszünkbe se jutott :S

csak gyorsan csináltunk valamit.

2008. okt. 31. 18:32
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

huye kerdes, de miert nem a parod ment el? en biztos nem adtam volna a picibabam, a paroddal meg tudsz pl telefonon is kommunikalni.


mielobbi gyogyulast!

2008. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem hogy odaadtam volna a gyerekemet, csak mert a barátom beteg. A te döntésed és lehet hogy jól is döntöttél, most már ne bánd meg csak legközelebb jobban gondolt át.
2008. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy -ketten itt szerintem furán értelmezik a helyzetet.a párom a babám apukája és éjjel mikor az orvos javasolja hogy a babát elkellenne különíteni, hát megijed az ember, nehogy elkapja, így gyors telefon anyunak és ő már vitte is a picit.
2008. okt. 31. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
én szerintem ezt nem lehet félre értelmezni!Én sem adtam volna oda a babámat sem az anyámnak sem az anyósnak,tuti nem aludnék ,sőt ha itt van még egy 10percre sem hagyom szinte őket egyedül.Tudom felneveltek már ők is nem egy gyereket de az már régen volt.nekem anyum sokszor azt is mondja nem emlékszik már mit hogyan csinált akkor ugrik be neki ha rákérdezek.Én biztosan mentem volna a babával együtt vagy a páromat küldtem volna el.teljesen mindegy,hogy apja vagy sem ebben az esetben.szerintem egy nőnek ha már gyereke van lássuk be mindig a gyereke lesz az első!Ez persze nem azt jelenti,hogy a párját elhanyagolja az ember,de lássuk be mennyi kapcsolat megy tönkre de a gyerekét nem tagadja meg az ember,mindig ő lesz az első!15hetes baba mamája
2008. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azértazt se felejtsétek el,hogy lehet az anyuka is elkapta már apukától,csak nála még nem jelentkeztek a tünetek.Ha a pici ismeri kellőképpen a nagyszülőket,akkor gondolom jól elvan velük is.Anyukának így is nagyon hiányzik!Viszont így kisebb az esélye,hogy elkapja a pici.Valószínű a babónak szinte fel sem tűnik (ha sokat találkoztak elötte is a mamival),csak anyuka szenved.Itt 2 napról van szó,nem többről.Szerintem ne izgulj,jól döntöttetek.Ha a párod ment volna el és tőled kapja el a pici,akkor lett volna gond.Szerintem felesleges lett volna ekkora kockázatnak kitenni!Anyuddal meg úgyis beszélsz gondolom most naponta többször,így tudod hogy érzi magát a picúrod.Amúgy hogy viseli?
2008. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

utolsó elöttinek:

egyértelmű, hogy első a gyerek, de 39fokos lázas, a wc-ről alig felállni bíró szerelmedet ( aki imádott gyermeked apja) hogyan küldted volna el valahova?


utolsónak:

nagyon jól van a picike, anyu még talán jobban is kényezteti mint mi :)

mire hazajön majd csak kézbe marad meg talán.imádják egymást anyuval.

2008. nov. 1. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!