Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a saját nevét adja a...

Aki a saját nevét adja a gyermekének az nem furcsa?

Figyelt kérdés
Nekem rettenetes furcsa lenne ha a lányom után a saját nevem kiabálnám. Ugyanakkor viszont ha fiú lenne és a férjem nevét kapná az nem lenne furcsa (nekem). Több ilyen ismerősöm van akik 20-on évesek. Aki így választott nevet annak nem furcsa a saját nevén szólítani a gyereket?... Igen, igen unalmas vasárnap délelőttök nincs jobb dolgom. 😂

2018. jún. 17. 10:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

És elhiheted h a férjem ragaszkodott hozzá nem pont én! Anno már a pocakomban úgy szólította, így nyilván nem nevezem át xy-ra. Meg aztán nem is volt rossz választás. Meg nem is volt min vitázni h ki melyiket akarja mert egyértelműen volt.

Most a kisfiúnknál ő enged nekem. Ennyi.

2018. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Jav. mert egyértelmű volt
2018. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy nem egy emberrel vitázol. ..

Nincs olyan gond, hogy kiről vsn szó, mert másképp becéznek mindenkit -de idegenek ezt nem fogják tudni, lásd a "Tóth Istvánt keresem. Melyiket? " példát.

2018. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi ez a fantasztikus név, ami vállalhatóbb, mint egy Anikó, Tamás, Péter. . (Mellesleg nem értem, ezek miért is nem vállalhatók ).
2018. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azt én is észrevettem, hogy nem egy emberrel vitázom (eléggé kétértelmű ahogy írtad), de viccet félretéve, ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy több válaszoló is volt akik szintén a szüleik nevét kapták, vagy a gyerekeiknek adták a sajátjukat.

A Tóth István példádhoz meg csak annyit fűznék, hogy nálunk csak mobiltelefon van, házi/vezetékes nincs ezer éve, úgyhogy nem félek attól, hogy engem keresnek majd a lányom telefonján.

Mielőtt még te jobban tudnád mint én, hogy nekem miért nem tetszik az Anikó, a Tamás és a Péter még azelőtt befejezem veled ezt az értelmetlenséget. Engedek inkább, csak hogy boldog légy!

De a gyerekeink így is úgy is a mi neveinket kapták/kapják. 😁👍🤣

2018. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!