Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért szül gyereket,...

Az miért szül gyereket, akinek aztán csak nyűgöt jelent?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen szülőt látok, és a szomszédunkban is van egy család, ahol állandóan sírnak a kicsik. Az anyjuk nem jól foglalkozik velük, vagy ép nem foglalkozik velük, mert amit át lehet hallani az az hogy üvöltözik velük és ocsmányul is beszél. Mi ez? Miért vállalt el 2 gyereket? Nem gondolják át sokan mivel jár ez a család téma? Vagy csak az érdekek miatt? Nem roma család és van autójuk, nem rossz az anyagi helyzetük mégis azt érzem nyűg neki az egész. Más családoknál nem hisztiznek, üvöltöznek, sírnak ennyit a kis gyerekek, szóval ez a nő valamit iszonyatossan rosszul csinál. Miértnem gondolják jobban át egyesek, hogy kell e neki gyerek? Nem mindenki anya tipus és a gyerekek fogják csak megszívni ilyen szülő mellett.

#gyerek #vállanak
2018. jún. 20. 17:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
40%

Ők élnek úgy, ahogy leírtad, de téged kellene sajnálni?

Mert hangosak?

Jesszusom! Ébresztő!

Füldugó és kevesebb önsajnálat!

A baj nem nálad van! Nem neked kell segítség, hanem nekik!

Az önzésed messziről világít, kár, hogy te nem látod.


A kérdésre a válasz: Nem tudod előre, milyen egy élethelyzet, amíg nem kerültél bele. Élő példa vagy rá te. Egyetlen gyereket sem neveltél fel, de már ítélkezel olyanok felett, akik kettőt is vállaltak. Fogalmad nincs miről beszélsz. Halvány lila fogalmad sincs.

2018. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
52%
Nem ítêlkezek=Nem merem felvàllalni az értékrendem alapjàn kialakított véleményemet.
2018. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
52%

Elég szomorú, hogy a kérdezőt kritizáljátok sokan egy gyermekbántalmazóval szemben!

Kérdező, sajnos teljesen általános problémáról írtál én is rengeteg szülőt láttam már, aki torka szakadtából üvölt a kisgyermekével. Ilyenkor legszívesebben odamennék és közvetlen közelről beleüvöltenék a fejébe, hogy tudja, milyen érzés, de nem teszem, mert szegény gyereket ijeszteném meg még jobban. A kormány családpolitikája miatt sajnos nagyon sokan vállalnak felelőtlenül gyereket.Türelmük nincs, de a támogatás, CSOK az jó volna. Majd figyeld meg, családi pótlék napján nem ordítanak!

2018. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
73%
Én nem értem az itt kommentelőket. Most komolyan a "k.anyázni" a gyereket az elfogadott meg üvöltözni a gyerekkel állandóan. A kérdező nem azt mondta,hogy néha kiabalnak,hanem hogy mindig. Szerintetek ez normális?! Nyílván ez annak a szegény gyereknek az idegrendszerére rámegy... Én nem panelba lakom,de a szomszédnak van 3 gyereke és én is hasonlókat hallgattam végig... Szegény gyerekek többször sírtak. Tenni nem tudsz semmit max.füldugó. Ha az ilyennek szólsz még a végen neked esik,ha szóvá teszed még a végen a gyereken tölti ki a mérgét. És akarmilyen hihetetlen itt egyeseknek ez nyílván a kérdezőt zavarja nem ehhez van szokva. És azzal sem teljesen értek egyet,hogy nem tudja az ember mit vállal,mert már bocsánat nem él az ember szatyorral a fején,hogy azt gondolja egy gyerekkel minden happy... Azt sem értem miért ne lehetne véleménye annak,akinek nincs gyereke. 😅
2018. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%
nálunk is sok ilyen van a környéken, pedig 60 millás új építésűben laknak, de nekik fontosabb, hogy minden hétvégén jön valaki aki vigyáz a két gyerekre, mert mennek minden futóversenyre
2018. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nem csak ku.rva anyázzák a saját gyerekeiket, hanem lesza.rházizzák őket. Persze hogy sírnak egész nap. ilyen szülők mellett én eret vágtam volna az is biztos. A hozzászólások nagy részéből meg az jön le van jó pár hasonló igénytelen alak akik valószínűleg csak hasznukra szültek, hogy addig se kelljen dolgozniuk és pénz is jön a kölök után milyen jó, de foglalkozni már büdös a kölykükkel. Szép! Amikor én voltam gyerek édesanyám kért elnézést a szomszédoktól a hangoskodás vagy az épen áthallatszó zajok miatt, mert mi is ketten voltunk gyerekek. És nem anyám volt felháborodva ha ép átszóltak vagy átdübörögtek, hagy kicsit vegyünk vissza. Anyám szégyelte ezek miatt magát és kulturált módon eltuduta mondani nekünk ez miért nem jó így, mi rá voltunk szoktatva akorai lefekvéshez és le is voltunk víve játszótérre, a néhai hangoskodásért meg elnézést kért anyám és nem ő hőbörgett. Más ilág volt és sokkal erkölcsössebb. Igen is sok szülő az önző fé.reg és nem való skaknak gyerek mert nem tudnak bánni velük, ez az iskolában is látható. Ha kap egy rosz jegyet a hül.ye gyerek a szülők nagy része a szerencsétlen pedagógust szidja holott a félrenevelt kölke aki tehet róla mert sz.arik tanulni a szülei meg sza.rnak segíteni neki, együtt tanulni vele, kikérdezni, mint egy normáis családban. E helyett a pedagógus az agyhalott, és rosz tanár, nevetségesek vagytok jó páran és nem értem hogy gondoljátok ezt komoya. Anyám pedagógus volt 40 éven keresztül, igen érdekes változás megnt végbe ez idő alatt a gyermek "nevelés" terén. Manapság azt hiszi sok szülő meg akedves kölyke, hogy mindent megtehet, sza.rva az etiketre, másikre. de persze én vagyok önző állat mert 23 órakkor aludni szeretnék, hogy 4:20-kor fel tudjak kelni és 24 órás szolgálatot letudjam húzni tisztességesen. Ha még van fogalmatok arról mi az a tisztesség! További jó üvöltözést a félrenevelt kölykeitekkel ti öntelt "kedves" szülők!
2018. jún. 21. 08:31
 27/36 anonim ***** válasza:
61%
Köszönjük, hogy te, mint írástudatlan biztonsági őr lenézel minket. Csak el próbáltuk magyarázni, hogy mi lehet az oka, hogy sírnak a gyerekek, anyuka miért lehet ki. Ne gyere itt, hogy bárki is a pénzért szül, mert 2 gyerekre épphogy senki nem kap annyi támogatást, hogy "megérje". Ha anyukád bocsánatot kellett kérjen, akkor ti is zajongtatok. A szomszédodban egy autista kislány van, ezt írtad. Nézz utána mivel jár. Ha 2 kicsi van és az egyik auti, akkor anyukának segítség kéne, nem szidás.
2018. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
30%
Sötétben nem érdemes fényről beszélgetni. Esélytelen. Elhangzott itt az, amire szükséged lett volna, csak nem látod meg, mert nem vagy azon a szinten. Sajnálom. Kár.
2018. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
38%

Miután Anya leszel,NEM AZ A LÉNYEG NEKED MI A JÓ!!!A gyerekeid az elsők!

Én az Anyàt nem tudom sajnàlni!!!

Nem bír a gyerekeivel?!Na ugyan kinek a hibàja?!

2018. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Az hogy elírok dolgokat az a sietésnek köszönhető agyoniskolázott idi.óták. Másik, az hogy a kislány autista azt csak én feltételezem te értelmes elme, nem feltétlen autista, az is lehet ennyire elba.szták a nevelését és azért ilyen, nem tudom, csak feltételezem, de az is lehet az anyja nem 100as. Kritizáljál engem, miközben sokatok még szöveget sem képes értelmezni. Hogy is várhatnám el azt hogy a gyerekükkel egyesek foglalkozzanak, tanítsák bármire is. Hogy tanulnának velük, ha egyszerű mondatokat nem bírnak egyesek megérteni. Ez a ti szegénységi bizonyítványotok, ha szerintetek egy ilyen fajta család teljesen okés. Nem nekem kell szégyelnem magam és attól hogy valakinek nincs gyereke, lehet véleménye, nekem legalább van elképzelésem és biztos nem idegbeteg módján üvöltözve oldanám meg a problémákat. Az hogy a gyerek kezelhetetlen mégis ki hibája lehet ha nem a szülőjé, ti mutattok neki bass.zus példát. Ha te üvöltözöl és ráütsz akkor ő ugyanezt fogja csinálni kicsiként is mert azt látja így kell megoldani a problémát. Később majd hazudozni fog neked, mert azt fogja látni agresszív állat vagy és nem lehet veled őszinte sem.


Még egy valami. Szerinted 24ben csak őrök dolgoznak? Sza.r lehet neked. És ha őr vagyok, akkor mi van?

2018. jún. 21. 12:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!