Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért szül gyereket,...

Az miért szül gyereket, akinek aztán csak nyűgöt jelent?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen szülőt látok, és a szomszédunkban is van egy család, ahol állandóan sírnak a kicsik. Az anyjuk nem jól foglalkozik velük, vagy ép nem foglalkozik velük, mert amit át lehet hallani az az hogy üvöltözik velük és ocsmányul is beszél. Mi ez? Miért vállalt el 2 gyereket? Nem gondolják át sokan mivel jár ez a család téma? Vagy csak az érdekek miatt? Nem roma család és van autójuk, nem rossz az anyagi helyzetük mégis azt érzem nyűg neki az egész. Más családoknál nem hisztiznek, üvöltöznek, sírnak ennyit a kis gyerekek, szóval ez a nő valamit iszonyatossan rosszul csinál. Miértnem gondolják jobban át egyesek, hogy kell e neki gyerek? Nem mindenki anya tipus és a gyerekek fogják csak megszívni ilyen szülő mellett.

#gyerek #vállanak
2018. jún. 20. 17:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
73%

Öcsém, tényleg azok értenek a legjobban a gyerekneveléshez, akiknek nincs 😂

Ml

2018. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Hát nagy értelem kell hozzájuk, diploma annyira bonyolult, hogy külön iskola kell hozzá, hááát igen sokaknak valóban az kéne, meg egy pszichológiai alkalmassági. Sokan sírnának az eredménytől az is biztos. :D
2018. jún. 21. 15:14
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki míg neked lesz 😉
2018. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
49%
Én írtam, hogy nem zavar a szomszéd ordítozása. Igaz én itthon vagyok a gyerekkel és mellette tanulok, de a férjem hétköznap 12 órában dolgozik, fél 5kor kel, hogy bejusson a munkahelyére. Hétvégén maszekol és képzeld őt sem zavarja. Azt mondja aki fáradt az alszik!
2018. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem közvetlen alattok lakik, ha itt élnétek tuti nem tudna aludni akár milyen fáradt is volna. A beton zeng, és a mellett a kádat is 22 órakkor kezdik megtölteni vízzel, csobog mint a roseb, de őket hol a rá.kba érdekelné, nem igaz? Ők családosak mindent megtehetnek míg valaki csendháborításért fel nem jelenti, aztán düböröghetnek majd meg üvöltözhetnek 23ig. Sok bu.nkó gyö.kér. Ezek szaporodnak mint anyulak.
2018. jún. 21. 17:46
 36/36 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ez a világ van, hála a közösségi médiának. Ez a sok idegbeteg anya egymást támogatja, hogy rendjén van az, hogy elmebeteg módjára viselkednek a gyerekeikkel. Ha te nem ordítod le a kölköd fejét napi 3x, akkor gúnyos hangnemben "szuperanyu"znak, meg "bezzeganyáznak".
2018. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!