Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok amikor babátok...

Hogy bírjátok amikor babátok napirendje felborul és tiszta hiszti?

Figyelt kérdés
nehezen sikerült napirendet bevezetnünk, mostanra viszont annyira megszokta hogy ha valamiért nem úgy alakul a nap, ahogy kéne, nem lehet bírni vele. sír és nyűgös. nem tud akárhol elaludni. már teljesen kivagyok, mert akárhogy ügyeskedem néha el kell menni és nem mindig tudom megoldani a napirend szigorú betartását.
2010. jún. 17. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

szia, hát, ha csak néha fordul elő, akkor sajnos el kell viselni. sztem az normális, és jó, ha a gyerek is ragaszkodik a napirendhez. nálunk is megy a szenvedés, ha máshol, máshogy kéne elaludni, mint a saját ágyában, de egy idő után megunja, és elalszik. régebben igyekeztem amennyire lehet úgy intézni a dolgokat hogy alvásra itthon legyünk, és nagyjából fixek legyenek a fő dolgok, de hát mindig van olyan, hogy nem lehet megodani sehogy. bár nálunk a napirend jelenleg csak abból áll, hogy ált. délelőtt , reggeli után megyünk boltba, meg a játszóra ha az idő engedi, utána alvás, aztán kaja, utána meg hol íg van hol úgy, az is függ mondjuk az időtől is, vagy ha vmit el kell intázni, akkor ahhoz képest, de mondjuk ő már csak 1x alszik egy nap, tehát ez nem annyira gáz, azt ált. meg tudom oldani, hogy az itthon legyen, régebben nagyobb gond volt. ja és este 7kor van a fürdés. most megyünk hétvégén elvileg ha nem esik az eső kirándulni, héti hordozóval, remélem elalszik majd benne, mert régen voltunk már azzal sztem elszokott tőle.

18 hónapos lesz a kislányom.

2010. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!