Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vigyem el babauszasra,...

Hogy vigyem el babauszasra, ha nem tudom mikor lesz éhes?

Figyelt kérdés

Kisfiamat majd 3 hónapos korától szeretném vinni babauszasra.

Tapszeres, kb 3 óránként eszik, de nem mindig pontosan, mert van mikor többet alszik, így előre nem tudom kiszámítani.

Ha pedig épp etetes jönne, akkor nagyon nyugos, sir addig amíg nem adjuk neki a tapszert.

Így nem tudom hogy vigyem el akárhova, ami idopontos program..

Az sem megoldás, hogy ha úgy jön ki és ott etetem meg előtte, mert ot sokáig kell bofiztetni utána.

Ki hogy volt ezzel? Első babank, így lehet mi nem vagyunk ehhez elég lazák, de el nem tudom képzelni, hogy más hogy megy időpontra bárhova.

Hamarosan megyünk csípőszuresre és hallasvizsgalatra időpontra, már előre felek hogy esik az etetes..


2018. júl. 5. 05:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt erre vettem egy termoszt. Forróvízet és hidegvizet is vittem meg a kimért tápszert, textilpelust. Amikor éhes lett a cumisüvegbe öntöttem 1/4 fórró vizet rá a hideget, bele a tápszert, összeráztam és már adhattam is a fiamnak.

Mindent meg lehet oldani. Vagy ha tudtam hogy elindulunk és kb fél-1 óra múlva éhes lesz, akkor bekeverve vittem a tápszert és thermós cumisüvegtartóba tettem.

2018. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 VeDi84 ***** válasza:
54%

10,

Bárcsak más is maximum ennyire veszélyeztetné a gyerekét!

Igen, elkészítve viszem. Nyilván a dobozon szereplő intervallumon belül kapja meg, ami 2 óra, nem pedig 1.

2018. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
2 óra szobahőmérsékleten, ami 25 fok alattit jelent. 30 fok felett, ami most van, még az 1 óra is sok.
2018. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Etesd meg közvetlenül indulás elött, akkor is ha elötte 1 órával evett. Nyilván igy kisebb adagot fog enni, de telelesz a pocak. Azr nem tanácsolom h közvetlen úszás elött ott etesd meg, meg szegény visdzabukja/hányja a vizbe úszás közben..tudod, ott sokszor nyelnek be vizet, köhögnek töle stb. Nem jo ha elötte 10 perccel evett.

Mindkét gyerekem hordtam 3 hos korátol uszni, sosem volt ilyen gondunk:)

2018. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!