Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálná vagy csináltál...

Mit csinálná vagy csináltál másképp a második babádnál? (mert abbol a dologbol tanultál)

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

most várom a következőt de tudom mit fogok másképp csinálni. Fele ennyit nem aggódok majd hogy miért nem eszik alszik forog jár időben vagy nem időben.

Kb. ennyi. Mást mindent ugyanúgy fogok csinálni.

2010. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
a 2-at igény szerint szoptatom és rengeteget volt ölben az első időben (2 hó). Megéri mert sokkal nyugodtabb lett ő is és én is az vagyok.
2010. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

megpróbálom kevesebbet ringatni.az 1.fiam nagyon hasfájós volt,és "mind a féle" 1.baba sokat volt kézben.így még most 19hónaposan is délután a kezünkben alszik el.

a most 16napos fiam is főleg ebéd után és fürdetés előtt nagyon nyűgös,de próbálom nem fölkapkodni-bár a nagy nem is nagyon hagyja.

és azt is szeretném megvalósítani,hogy ha tudom se nem éhes se nem pelusos gondok vannak éjjel,és megébred akkor csak szó nélkül simogatás esetleg cumi és alvás tovább.

2010. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

1. Megpróbálom majd nem kézben elaltatni.

2. Racionalizálom a szoptatást, mert a mellem nem kompatibilis az igény szerinti szoptatással, és csak akkor működik a dolog, ha meghatározott időközönként szoptatok+fejek utána - így lehet elkerülök 2-3 mellgyulladást, és sikerül majd 2 hónapnál tovább szoptatni a második gyerkőcöt

3. Lehetőség szerint nem adok neki cumit, mert elég nehéz leszoktatni róla

4. Néha hagyom egy picikét sírni, és nem lesz lelkifurdalásom, ha MUSZÁJ megmosnom a hajam, neki meg nem tetszik:)

5. Néhány hónapos korától rövid időre, 1-2 órára rábízom anyukámra, és nem 15 hónaposan hagyom először az apján kívül másvalakire, mert ilyenkor már nagyon megvisel mindkettőnket.

2010. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz ennyire ölbe baba. :DD

Nem fogok ennyit aggódni, hogy mennyit eszik, mennyit szopizott, mérni a ml-ket.

Nem fogom idegesíteni magam azon, hogy miért nem forog, mászik, ül már.

Bele fogom szoktatni a babakocsiba, mert az első lányom nem maradt meg benne, mindig kendőztünk.

2010. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg a cumit fogom szorgalmazni jobban, mint az elsőnél, aki nagyon durván rászokott az ujjszopásra.
2010. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igény szerint, és nem óra szerint szoptatom. N

em fogok a hozzátápláláson aggódni. A lányom 1,5 éves koráig szinte csak szopott, tiszta idegbeteg voltam tőle. Volt, hogy földhöz vágtam a főzeléket, mert nem kellett neki. Főzni tutira nem fogok, megveszem az üvegest, nem pocsékolom erre az időmet. Persze lehet, hogy ő sokkal jobb evő lesz.

2010. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem engedem,hogy bárki beleokoskodjon a nevelésébe...._anyám,anyosom
2010. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én megvagyok elégedve a nevelésemmel!A kisfiam egy tündér semmit nem teszek majd másként a második babyvel sem !
2010. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem változtatnék a gyakrolati dolgokon,inkább lelkiekben próbálok felkészülni,megedzeni magam.Sokat idegesked(t)em a kisfiam evési szokásai miatt,ezt mindenképpen próbálom majd kerülni.Sokat aggodalmaskodtam feleslegesen,kreáltam magamnak a stresszhelyzeteket,na ezt is jó lenne elhagyni a kistesónál.

Ó,eszembe jutott valami...Ha lehetséges,a szoptatásnál még erőszakosabb,kitartóbb leszek,hogy sikerüljön.

2010. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!