Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítsam ki a kisfiam...

Hogyan tisztítsam ki a kisfiam fütyijét?

Figyelt kérdés

9 hónapos. Már az első fürdetés óta hátrahúzzuk, es ovatosan tisztítjuk neki,viszont most úgy nézki, mégse jól csináltunk valamit,mert egy kis zsírcsomó van neki rajta. Mutattam a védőnőnek, de csak annyit mondott, hogy tisztítsam ki neki fürdéskor.


Na de mégis hogy? Nem jön neki még teljesen le a bőre.



2018. júl. 15. 12:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mivel első fiam és fogalmam sem volt arról mit kell vele csinálni, így tőlük kérdeztem meg mit csináljak vele. Mindketten azt mondták hogy húzogatni kell. Egyébként sokat piszkálgatja mintha vakarná is. Pénteken kérdeztem a védőnőt erről az összetapadt kis csomóról, de csak annyit mondott, hogy tisztítsam ki fürdéskor. Igazából erre irányult a kérdésem.
2018. júl. 16. 11:59
 22/23 anonim ***** válasza:

15-ös felröhögtem!

Boldogan húzogatja :D, hát, ha már 19 éves akkor tutti boldog ha más valaki húzogatja.

Sorry, de nem tudtam kihagyni.

2018. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy nem szabad neki húzogatni, a sima mosás fürdéskor bőven elég, majd ha felnő- ahogy az előző írta- majd ő fogja magának...:D

A miénk körül van metélve szóval ez nálunk nem volt téma, de a védőnőkről inkább egy szót sem szólnék, nálunk azt is meg akarták akadályozni, hogy körülmetéltessük, addig amíg a rabbitól nem kaptak egy telefont a gyerekorvossal együtt, hogy vagy mennek a francba a véleményükkel, vagy az egész világ értesül a sötét diszrimánciójukról.

Azóta orvost váltottunk...

Én egyébként nem vagyok zsidó vallású, sőt nem is vagyok vallásos csak a férjem...

2018. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!